fbpx
Події
Товариш Порошенка планує придбати український телеканал, – ЗМІ

Незабаром формальним власником телеканалу Tonis може стати екс-депутат від “Партії регіонів” та колишній глава КМДА Володимир Макеєнко. Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на двох співрозмовників у “Народному фронті” та у президентському таборі, знайомих із ситуацією на медійному ринку.

Зазначається, що куратором цієї покупки виступає соратник Президента України Ігор Кононенко.

“Зараз все виглядає так, що справді наші купують цей канал через Володю Макеєнка. Зрозуміло, що Макеєнко не може таке “щастя” собі дозволити, у нього просто немає стільки грошей. Але документально довести щось буде нереально”,– вважає один зі співрозмовників з оточення президента.

Видання пише, що у неформальних розмовах члени “медійної” команди Петра Порошенка не заперечують підготовку покупки. Один із політтехнологів Адміністрації Президента ще восени у розпал скандалу із “плівками Онищенка” щодо “112 каналу” розповідав журналістам у кулуарах парламенту, що президентська команда і справді купує телеканал, “але точно не “112-й”.

Тепер же у “Блоці Петра Порошенка” та АП всі вкрай обережно висловлюються про ймовірну покупку Tonis, а от “медійники” у фракції Арсенія Яценюка однозначно вказують на найближчого товариша президента.

Читайте також: Небезпечно для здоров’я: яку рибу категорично не можна їсти

“Канал купує Кононенко, але щоб не викликати зайвих скандалів і розмов, запишуть все на Макеєнка. Мовляв, який він нам друг, він “регіонал”,– переконує один зі співрозмовників у “Народному фронті”.

Видання стверджує, що сам Кононенко спростував цю інформацію: “Я не маю стосунку до купівлі жодних телеканалів”.

У свою чергу Макеєнко не захотів спілкуватися з журналістами.

Джерело.

facebook