fbpx

Торгову мережу “Епіцентр” запідозрили у торгівлі волонтерськими бронежилетами для ЗСУ. Магазин заперечує, правоохоронці перевіряють документи. Деталі інциденту

Волонтерське об’єднання “Львівський Оборонний Кластер”, яке виробляє бронежилети для українських воїнів, заявило, що в “Епіцентрі” продають захисне спорядження у чохлах його виробництва.

Про це Львівський оборонний кластер повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Кому війна, а кому – мати рідна! Виявляється, цей вислів досі актуальний. У той час, коли  Львівський Оборонний Кластер разом з донаторами, які матеріально допомагають проекту, докладає усіх зусиль, аби безкоштовно передати якнайбільше бронежилетів на фронт, хтось набиває власні кишені.

Нещодавно отримали повідомлення одразу від кількох волонтерів, що у мережі торговельних центрів “Епіцентр” продають бронежилети, які схожі на наші.

Унікальна внутрішня система ідентифікації, яку використовує Львівський оборонний кластер при виробництві бронежилетів, дозволила встановити: чохли цих бронежилетів – нашого виробництва… Вважаємо продаж наших плитоносок не просто шахрайством. Під час війни будь-яка торгівля гуманітарною допомогою, особливо тією, що призначена для захисту наших військових, є актом державної зради”, – йдеться у повідомленні Львівського оборонного кластеру.

За їхніми словами, потрібно з’ясувати, яким чином продукція, яку Львівський Оборонний кластер безкоштовно передає українській армії та службам, опинилася на полицях магазинів.

Тому вирішили шукати відповідь за допомогою Служби Безпеки України.

Натомість у торговельній мережі “Епіцентр” заявили, що мають всі документи на бронежилети. Офіційне пояснення мережа написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Наразі в соцмережах шириться інформація щодо бронежелетів, що продаються в наших торговельних центрах.
Ми цінуємо вашу занепокоєність щодо ситуації із забезпеченням ЗСУ та повідомляємо наступне:
бронежилети ТЕМ1, ТЕМ2 поставлені в мережу торговельних центрів “Епіцентр К” компанією “Група Венето” .

Компанія “Група Венето” надала всі необхідні документи на товар: товарні накладні, сертифікати випробувань та якості. Відповідно, ТОВ “Епіцентр К” правомірно закупив сертифікований товар з усіма підтверджуючими документами.

Від активістів до СБУ надійшло звернення з проханням перевірити вищезазначені бронежилети. Вони здались їм схожими на ті, що були в гуманітарній допомозі для ЗСУ. У зв’язку з цим було вилучено з продажу бронежилети ТЕМ1 з декількох торговельних центрів. Епіцентр є добросовісним набувачем товару та надав до СБУ всі документи, які отримав від компанії “Група Венето”, – зазначили у повідомленні, а також додали фото з з виробничих приміщень.

Також зазначили, що всі документи вже надано компанією в прокуратуру, перевірка триває.

Фото: ЛОК, Фейсбук,

Епіцентр. 

You cannot copy content of this page