fbpx
Події
ТОП-7 рис характеру чоловіка, які важливіші за красу

Чоловіки з неідеальними рисами обличчя часто користуються більшою популярністю у жінок, ніж ідеальні красунчики. Секрет їхнього успіху у рисах характеру, пише “Единственная“.

Харизма. Чарівність і внутрішня сила, які перетворюють чоловіка в неймовірну особистість, цінуються більше, ніж симпатичне обличчя.

Мужність. Чоловік, який вміє піклуватися про жінку, і дозволяє їй відчувати себе захищеною, а разом з тим – бажаною і неповторною, завоює серце навіть із самими непоказними рисами обличчя.

Смак. Бездоганний стиль, почуття міри, легкий натяк на екстравагантність – все це буде виглядати дуже виграшно в комбінації з незвичайною зовнішністю.

Імідж. Індивідуальний імідж, навіть якщо він нагадує стиль”поганого хлопця” ,є неймовірно привабливим.

Інтелект. Знання, кругозір, влучний гумор і життєва філософія і уже через 5 хвилин спілкування усі недоліки в зовнішності відійдуть на другий план.

Манери. Чемність, галантність, аристократична стриманість, або ж банальна вихованість у лічені хвилини підкорить серце жінки.

Доброта. Бути поруч із по-справжньому доброю людиною – рідкісне щастя. Тому доброту цінують більше за зовнішні дані.

Шлюб з роками перетворюється на суцільну нудьгу. Аби не занапастити свій союз, влаштовуйте час від часу сюрпризи чоловікові. Але підходьте до цього обережно, щоб не злякати коханого.

Читайте також: Головні речі, яким варто навчити свою доньку

Джерело.

facebook