fbpx
Перейти до вмісту

Топ-4 жіночі помилки після розлучення: період можна зробити краще

Топ-4 жіночі помилки після розлучення: період можна зробити краще
Розлучення – подія, яка для особи прекрасної статі є хворобливою. Актуально це навіть тоді, коли відбулося розставання з її ініціативи, коли вона наполягла на припинення існування шлюбу.

Після такої події жінка буде на стресі, погано себе контролюватиме в деякі моменти. Та й просто вона може не знати, що їй робити, як поводитися. Зрозуміло, що в такому стані вона не робитиме все правильно.

Після розлучення панночка може робити типові помилки, які спостерігаються за всіма, хто потрапив у подібну ситуацію. Їх слід розібрати докладно.

Звинувачувати себе
Дама може вважати, що вона винна у розлученні, що вона не була достатньо гарною для партнера. Але насправді така причина вкрай рідкісна.

Дуже важливо не накручувати себе, а подивитися на ситуацію об’єктивно, відзначити, які дії спостерігалися за чоловіком, нагадати собі, що спричинило біль. У такому разі займатися самобичуванням перестане хотітися.

Жити минулими стосунками
Дівчина може щодня згадувати, що було у неї з чоловіком, що вони пережили. Але все це не є продуктивним, не приносить практичної користі, а ось час забирає.

Краще залишити спогади, озирнутися довкола. Цілком можливо, що вдасться побачити те прекрасне, що є зараз, почати насолоджуватися ним.

Помстити новій пасії
Це ніяк не вплине на стан справ, але панночки може здаватися інакше. Вона може налаштовувати неприємності партнерці колишнього чоловіка, може намагатися нашкодити їй.

Усім цим вона лише себе з непривабливого боку покаже, а ось шлюб не відновить. Та й чоловік почне тільки сильніше сердитись на неї, віддалитися ще більше.

Самотність
У ньому може вирішити залишитися розлучена жінка, вона може ізолюватися від соціуму, може перестати в якихось випадках слідкувати за собою.

У результаті вона втрачає свій шанс на здобуття особистого щастя, віддаляє себе від нього. Краще буде, якщо вона собі пересилить у якийсь момент, якщо виходитиме кудись, спілкуватися.

Цих помилок після розлучення дівчині потрібно уникати за всяку ціну. У такому разі вона зможе швидко одужати, почати вести цікаве життя.

Позначки:

You cannot copy content of this page