fbpx

Тома обійняла свого Євгена. У них традиція така. Вона тільки так його ось уже десять років зустрічає з роботи. Пригорнулась, розчинилась в ньому, аж тут волосина. Довжелезна така волосина кольору воронячого крила. Тома її з-під сорочки чоловіка витягла. Не зверху, як зазвичай, а саме з-під сорочки.

Чоловік нещодавно влаштувався на нову роботу в солідну фірму. Для сім’ї гарна підмога. Адже зарплата тут значно вище, ніж була у нього раніше.

Нам по сорок років. Дітки у нас пізні, сім і п’ять років. Сім’я у нас звичайнісінька. Зайвого достатку ніколи не було, але й не бідували ніколи. Чоловік завжди намагався забезпечити нас усім необхідним. Я його дуже кохаю.

На новій роботі він працює кілька місяців. У його офісі працює знайома сусідки, з якою у мене дуже хороші стосунки. Коли сусідка дізналася, що чоловік влаштувався туди працювати, то почала цікавитися у своєї подруги, як там у мого чоловіка справи на новому місці.

Ну, і її цікавість не залишилося без винагороди. Під час останньої нашої зустрічі, за чаюванням, вона мені і повідала, що на роботі чоловіком дуже зацікавилася молода співробітниця, досить яскравої зовнішності. Я посміялася над цією новиною і впевнено сказала, що він на таке не здатний. Ми допили чай і розійшлися по домівках.

Спочатку я забула про цю розмову. Чоловік дуже добре ставився до мене і дітей. Навіть став якимось романтичнішим. Мені дуже подобалось, що він згадав про себе такого, в якого я закохалась колись.. Навіть вдарував квіти, коли пізно повертався додому.
Я всі ці зміни сприймала, як знак любові і поваги. Сама ж, в свою чергу, стала частіше влаштовувати романтичні вечори, про які ми вже й забули. Все було, як раніше. Як в юності. На душі цвіло, і було дуже легко.

Залицяння чоловіка надали мені нових сил і впевненості. Так тривало кілька місяців. Я вже і звикла до таких змін. Наше побутове життя стало яскравішим і цікавішим. В черговий раз, коли чоловік повернувся додому з запізненням, я, як зазвичай, потягнулася його обійняти. Але в очі кинувся довгий темний волос на його білосніжній сорочці. Причому він висів не просто зверху, а загортався під комір сорочки. Я акуратно потягнула його, щоб чоловік нічого не відчув, і витягнула півметрову волосинку, кольору воронячого крила.

У мене всередині все похололо. З огляду на те, що я блондинка, то сумнівів у мене виникнути не могло. Але, взявши себе в руки, я зробила вигляд, що нічого не сталося і ми пішли вечеряти з моїм коханим чоловіком.

Коли він заснув, я стала переглядати на його сторінці всі фото, які він викладав в мережу з цієї роботи. На одному з них поруч з чоловіком стояла чорнява молоденька дівчина з косою, відповідної довжини. Незважаючи на юний вік, її погляд випромінював упевненість розлучниці. Мені стало не по собі.

Всю ніч я так і не змогла заснути. Перед очима стояв образ тієї молодої красуні. В голові миготіли думки, що потрібно рятувати сім’ю. Хтось скаже, що не потрібно утримувати того, хто хоче піти! Але ж чоловік поводиться зовсім не як той, хто бажає розлучитися. Значить, у мене є впевнений шанс все виправити і уникнути розлучення. Я не можу втратити його, адже люблю як раніше. Напевно, навіть більше. У нас же діти! Я впевнена, що у нього з тієї красунею щось було, але як далеко зайшло не можу знати. Що ж тоді означають квіти і вся ця романтика?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page