fbpx
Дозвілля
Тоді я ледь не щодня почав вигадувати якісь нові потреби. Думав що хоч на щось вона мені з тієї суми виділить – дзуськи. Через тиждень посадила мене навпроти і сказала що про все вже знає. Я сказав радісно, що нарешті вона дізналась і я зможу дихати вільно. Але вона в сльози. Я нічого не зрозумів, почав запитувати а вона речі збирає. Виявилось, що ми з нею про різні речі узагалі розмовляли

З дружиною живемо більше п’яти років разом. За цей час було між нами різне, але ми все пережили. Зараз ми живемо душа в душу, підтримуємо і допомагаємо один одному, ділимося переживаннями і негараздами. Обов’язки у кожного свої: я заробляю гроші, дружина підтримує затишок в домі, готує, пере і завідує бюджетом. У нас немає секретів один від одного, принаймні я раніше так думав.

Кілька місяців тому шукав документи на квартиру, але знайшов заначку дружини. Перша думка: чому я нічого не знаю про це? Скільки там було! Три мої місячні зарплати. Стою тримаю той скарб і очам своїм не вірю. Ще раз перерахував і поклав на місце, як було. Дружині вирішив нічого не говорити, а просто якось саму її підвести до того, щоб розповіла мені все.

Через кілька днів попросив грошей у дружини, нібито на нові необхідні для роботи інструменти. Але дружина відповіла, що на цей місяць весь бюджет розписаний і зайвих грошей немає, доведеться почекати трохи з інструментами до наступної зарплати. Тепер я був здивований, для чого дружині стільки грошей і чому вона це приховує від мене?

Тоді я ледь не щодня почав вигадувати якісь нові потреби. Думав що хоч на щось вона мені з тієї суми виділить – дзуськи. Через тиждень посадила мене навпроти і сказала що про все вже знає. Я сказав радісно, що нарешті вона дізналась і я зможу дихати вільно. Але вона в сльози. Я нічого не зрозумів, почав запитувати а вона речі збирає.

Виявилось, що дружина вирішила ніби у мене є ще хтось і саме для побачень я прошу грошей. Я сміюсь виправдовуюсь, але вона не вірить. Зібралась і до мами. Я прийшов усе пояснив, а вона дивиться на мене великими очима. Каже, що гроші не її а подруги. Мовляв, як я міг подумати, що вона від мене щось приховала.

От тепер, ніби як ми знову разом, але оті гроші мені спокою не дають тепер. Почав і сам заначку робити, але це так неприємно, ніби ти постійно маєш таємницю і говориш не всю правду, а я так не можу. Дружині якось тепер не дуже й довіряю. Нащо їй ті гроші, а?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.