fbpx

Точний гороскоп на тиждень з 7 по 13 серпня: щасливим талісманом для вас стане інша людина

Нагадуємо, що кожен Знак Зодіаку має певного талісмана або талісманів, використовувати які зараз багатьом з нас просто необхідно. Можливо, щасливим талісманом для вас стане інша людина.

Експериментуйте, знаходитесь у постійному пошуку себе, адже період з 7 по 13 число може стати добрим часом для змін.

Овен

Якщо Овни потрапили в глухий кут, то їм варто сподіватися на допомогу близьких. Зараз можна заглиблюватися в себе, щоб знаходити відповіді на важливі духовні питання. Також важливо намагатися не виносити на суд публіки свої проблеми — Овни спроможні самі все вирішити.

Цей тиждень краще присвятити чомусь одному — любові, роботі, хобі, пошуку себе. Не потрібно розпорошуватися на все поспіль.

Телець

Тельцям необхідно пам’ятати про те, що візуалізація – чудовий інструмент залучення удачі. Можна сфокусуватися повністю на роботі та на пізнанні самих себе.

Тельцям, швидше за все, відкриються нові шляхи у житті. Вибирати доведеться їм самим — залишитися на тій дорозі, якою вони йдуть зараз, або згорнути з неї. У ці сім днів мотивація приходитиме раптово, але може так само раптово і піти.

Близнюки

Близнюкам для збереження щастя варто шукати вихід своїм емоціям – ходити частіше в спортзал, бігати, гуляти чи займатися спортом. Якнайменше краще сперечатися з людьми і не намагатися доводити нічого тим, хто цього не заслуговує.

Вкрай важливо абстрагуватися від усього зайвого. Негаразди можуть виникнути у разі неправильного розміщення пріоритетів.

Рак

Ракам необхідно використовувати кожну нову можливість по максимуму. Період з 7 по 13 серпня стане для них вельми сприятливим, причому не лише у фінансових справах і на роботі, а й у коханні. Можна працювати допізна і вчитися чогось нового.

Меркурій підвищить навчання Раків і допоможе отримає нові навички, стати мудрішими і далекогляднішими. Секрет успіху у амбіціях.

Лев

Левам необхідно культивувати в собі бажання стати кращим. Вони зможуть дізнатися щось нове, корисне.

Астрологи радять звертати увагу на прикмети та різні дрібниці, знаки долі. Леви зможуть подолати негаразди. Зараз краще присвятити себе справам повільним та спокійним. Можна зайнятися плануванням справ, не починаючи нічого нового.

Діва

Серйозні рішення Дівам поки що краще не приймати, не витрачати багато грошей і не давати нікому порожніх обіцянок. Корисними стануть духовні практики. Висока ймовірність того, що буде багато дражливих дрібниць.

Дівам варто абстрагуватися від них. Джерелом удачі може бути близькі люди. У коханні та на роботі все буде добре, але Дів може постійно щось відволікати.

Терези

Це не найпростіший період, але щоб не зациклюватися на проблемах, Терезам необхідно знаходитися частіше в людних місцях і серед близьких.

Можна просити їх про допомогу, особливо в ті моменти, коли з’явиться стійке відчуття того, що впоратися з проблемами не виходить. Немає нічого поганого в тому, щоб попросити іншу людину про підтримку. Також важливо не перевтомлюватись.

Скорпіон

Скорпіони бачать цей світ правильно, але не завжди. З 7 по 13 серпня планети змінять їх погляд на все довкола. Світогляд Скорпіонів може різко змінитися на краще. Не треба боятися змін – вони вісники удачі.

Можна дати собі якусь обіцянку, особливо якщо хочеться знайти мотивацію. Якщо не буде бажання робити щось, то першопричиною цьому, швидше за все, буде втома.

Стрілець

Фізичний стан Стрільців може погіршитися, але це не повинно призвести до критичних помилок. Інтуїція працюватиме на Стрільців, тож голос серця їм краще слухати якнайчастіше. Душевний стан може покращитися за допомогою нових досягнень, тому сидіти на місці не варто — треба рухатися вперед і не забувати дякувати оточуючим за надану допомогу.

Козеріг

Це буде нелегкий час, але вельми продуктивний. Формула успіху для Козерогів проста: спокій плюс розважливість. Їхня головна проблема і ваш ворог — ретро Венера.

Її енергетика виявиться згубною для самопочуття та запасу сил, тому важливо давати собі можливість частіше відпочивати. Звичайно, будуть шанси залишитися на плаву і навіть у лідерах, але доведеться віддати цьому багато часу та докласти багато зусиль.

Водолій

Якщо Водолії розслабляться, то програють, залишивши позаду всі надії на лідерські позиції в роботі та бізнесі. Те саме стосується і любові. Необхідно намагатися проявляти активність, якщо хочеться досягти успіху. Водоліям варто позбутися негативних думок та спогадів.

Вони можуть змусити Водоліїв втратити гроші, кохання, повагу, дружбу, мотивацію та навіть здоров’я. Не можна дозволяти сумнівам вириватися назовні.

Риби
Цей тиждень може принести Рибам купу корисних думок і змінити хід їхнього життя, проте Венера негативна, тому потрібно відкрити свою свідомість і припинити дотримуватися старих ідей.

Це хороший період для творчості та пошуків кохання, нових знайомств та переосмислення всього. Якщо з 7 по 13 серпня Риби зможуть звернути увагу на свої недоліки, то у буд ущем їм вдасться їх легко виправити.

You cannot copy content of this page