fbpx
Без рубрики
“Тобі шо, жалко?” Історія нардепа про зустрічі з виборцями обурила мережу

Більшість людей, які приходять на прийом до народних депутатів, просять гроші.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав народний депутат партії “Блок Петра Порошенка” Володимир Ар’єв.

За словами нардепа, на сьогодні в нього запланований день прийому громадян. Він зауважив, що цей захід можна з легкістю назвати “днем донора”, адже більшість українців те й роблять, що просять гроші.

“Завтра у мене прийом громадян. Я його віднедавна не люблю і називаю “днем донора”, бо 90% відвідувачів хочуть лише грошей. Коли питаю, чому вони вважають, що я мушу їм щось давати, роблять максимально здивоване обличчя: “Так у вас їх всьо равно повно!” Тобто, відказую їм, я за цією логікою мусив і мушу займатися корупційними справами, щоб знайти ?для всіх? “Конєшно ні!” – отримую зустрічну відповідь. На моє чергове питання, звідки я тоді, на їхню думку, маю брати кошти, переважно мовчать. Але не видно, що при цьому думають – а дійсно, звідки? Така собі боротьба протиріч”, – написав Ар’єв.

Він зазначив, що розуміє, коли допомогу просять пенсіонери, яким зараз дуже важко жити. Але інколи у нього вимагають гроші й люди, які фінансово забезпечені. А коли запитуєш, навіщо їм ці кошти, кажуть: “Тобі шо, жалко?”.

“Виділяю на матдопомогу частину коштів із так званих “депутатських” і щиро хочу допомогти. Але йдуть на прийом не лише справді нужденні, а всі хто вважає, що з нардепа треба щось урвати. Коли ж мій помічник дзвонить заявникам запросити отримати допомогу і каже, що телефонують від депутата, то більшість питає – від якого? Тобто ходять до всіх депутатів, яких дістануть. Вони займають чергу в моїй приймальні за три години до початку прийому так, що люди з іншими проблемами просто йдуть геть ошаленівши від цієї черги. Їх дедалі стає все більше, бо ланцюгова реакція дворового радіо кличе нових і нових прохачів. А коли намагаєшся з’ясувати додатковими питаннями, чи дійсно їм потрібна допомога, то дивляться як на жлоба: тобі шо якусь там сотку гривень жалко? А ще депутат…” – написав Ар’єв.

Саме тому депутат зазначив, що змінює форму прийому громадян. А на матеріальну допомогу виділятиме лише один день на місяць.

Читайте також: “Тупорильська”: в мережі висміяли наречену Лещенка через “ополченців” Донбасу

Користувачі соцмережі висловили своє обурення під постом. На думку деяких із них, через недобросовісних людей особа, якій і справді потрібна зустріч із депутатом, може просто не потрапити на прийом. Деякі ж зазначили, що народні обранці самі винні у такому ставленні.

Джерело.