fbpx

“Тільки зараз, у мене з’явилася можливість виспатися”: Катерина Бужинська розповіла як це бути матір’ю двійні

Народна артистка України Катерина Бужинська останні чотири роки живе на дві країни – Україну і Болгарію, в якій у неї з’явилася сім’я. Чоловік Катерини – болгарський бізнесмен, і разом з ним і дітьми співачка живе в Болгарії, а концерти дає в Україні.

В інтерв’ю “Сегодня” Катерина Бужинська розповіла, як підтримує форму.

“Тільки зараз, коли мені допомагають дбати про дітей няні, у мене з’явилася можливість виспатися. Але я все одно прокидаюся о сьомій ранку і відразу біжу до дітей. Першим прокидається Дімочка, він їсть о сьомій ранку, потім Катюша.

Після чого, якщо я в Болгарії, я готую шикарний болгарський пиріг з бринзою, ми снідаємо, потім я відправляю чоловіка на роботу, старшу дочку – в школу… І тільки потім я можу ще поспати трохи, якщо хочеться! Але в принципі я вже відвикла від того життя, яке було до народження дітей, “панського” (сміється). Відсипаюся я в дорогах після гастролей! У машині, поїзді, літаку, мікроавтобусі”, – зізналася співачка.

Бужинська розповіла, що не обмежує себе в їжі. “Я їм усе! На ніч торт – із задоволенням! Будь-які десерти – скільки хочу! У мене немає такого, щоб я з’їла маленький шматочок і сиділа, сумувала, ні! Я собі дозволяю все. Просто потрібно трошки рухатися, а також спасибі татові за генетику. У свої роки він виглядає, як хлопчик, – стрункий.

Мій чоловік в шоці, тому що я їм стільки ж, скільки і він, але не поправляюсь. Я їм м’ясо, рибу, я люблю білок, овочі, солодке, сир, хорошу каву. На рисі відварному я не сиджу! (сміється). Під час вагiтностi мені хотілося полуниці з сіллю – це був жaх! А взагалі я люблю соління. Обожнюю оселедець, завжди везу його з собою з України. Я люблю сало, якщо воно свіже, “командирське”. Я його теж з собою в Болгарію везу – там немає такого!”, – каже артистка.

“Бути матір’ю двійні – це взагалі eкстрeмально! Екcтрeмальними видами спорту, наприклад, я не захоплююся, а після трaвми руки не сідаю на велосипед і не катаюся на лижах поки, так само як обходжу стороною силові тренажери.

Знаєте, у мене на концерті достатня фізична активність! Адже я і співаю, і танцюю дві години взагалі без перерви, ні на хвилину не йдучи зі сцени, і все це – на високих підборах. Це набагато потужніше, ніж кaрдiотренувaння в спортзалі!”, – поділилася зірка, яка народила двійню в грудні 2016.

You cannot copy content of this page