fbpx

Тільки для жінок! Ця квітка приваблює удачу і достаток у ваш дім!

Не дарма цю квітку називають “Жіночим щастям”, як тільки завела її – в родині все магічним чином налагодилося!

Якщо ви не знаєте, що означає квітка “Жіноче щастя” – прикмети наших предків можуть розкрити завісу таємниці спатіфілума. Одні наділяють цю рослину чарівною силою, здатною змінити життя на краще, а інші застерігають від розведення цієї рослини вдома.

Квітка Жіноче щастя – прикмети для молодих дівчат

Спатифіллум завжди вважався жіночою рослиною і користувався шаленою популярністю у представниць прекрасної статі. Вважається, що він приносить молодим дівчатам справжнє жіноче щастя, про що можна здогадатися із народної назви цієї домашньої квітки.

Незаміжнім жінкам рослина дарує привабливість і всі ті якості, які дівчина повинна розвивати в собі для того, щоб подобатися чоловікам. Вона піклується не тільки про красу і збереження молодості своєї господині, а й про її здоров’я, адже тільки здорова жінка може досягти повноцінного щастя.

Якщо вірити прикметам, квітка “Жіноче щастя” допомагає знайти свого судженого і збудувати сім’ю. Якщо у вас вже довгий час не виходить вийти заміж або знайти підходящу вам людину, спробуйте обзавестися цією рослиною.

Прикмети для жінок

Ні для кого не є секретом, що головний компонент жіночого щастя – це здорові діти. Спатифіллум може принести таке жіноче щастя будь-якій представниці прекрасної статі, якщо вірити прикметам про цю красиву кімнатну рослину.

Вважається, що спатифіллум допомагає завагiтнiти, легше переносити вагiтнiсть і сприяти кращому перенесенню пoлoгів. Його не просто так в народі називають квіткою жіночого щастя, ще в давні часи він допомагав сім’ям, у яких довгий час не виходило завести спадкоємцями.

Багато хто помічає схожість квітки з фігурою вaгітнoї жінки, коли живіт тільки починає приймати округлу форму. Але цвісти він буде тільки за умови, що за ним правильно доглядають. Тільки в такому випадку він здатний приносити щастя, радість і злагоду в родині.

Спатифіллум – прикмети і забобони про сімейне щастя

Прикмети і забобони про спатифілум свідчать, що він приносить всі складові для справжнього жіночого щастя. Це не тільки пошук відповідного чоловіка, створення сім’ї і наявність дітей. Неможливо уявити щасливу жінку без гармонії і злагоди у відносинах з чоловіком і дітьми.

Спатифіллум відмінно позбавляє сім’ю від свaрок і скaндaлів. Він проганяє безпричинні ревнощі і зміцнює відносини пари. Якщо ви поставите цю рослину в спальні, неподалік від ліжка, ви ніколи не втратите свого чоловіка. Квітка сімейного щастя допоможе вам усунути всі проблеми в iнтимнoму житті і не дасть почуттям вичерпатися з роками подружнього життя.

Корисним ця рослина буде і в тих випадках, коли в родині вирують кoнфлiкти поколінь. Багато хто не розуміє своїх літніх батьків або способу життя дітей, що іноді виливається в свaрки.

Спатифіллум подарує вашому дому взаєморозуміння між усіма його мешканцями і вбереже від будь-яких проявів негативу у відносинах. З його допомогою можна з легкістю добитися того, що необхідно кожній жінці.

You cannot copy content of this page