fbpx
Авто
Тільки Acura: в Києві “прописалося” угруповання, яке викрадає японські авто

У Києві почастішали випадки викрадення японських автомобілів преміум-класу.

Протягом доби, 14 травня в столиці було викрадено два автомобілі марки Acura, розповіли “Обозревателю” джерела в правоохоронних органах.

Один автомобіль – Acura MDX 2008 року випуску, що належав громадянину Польщі, злочинці забрали зі стоянки біля супермаркету “Фуршет” на вулиці Інженерна.

Ще одне авто такої ж марки 2007 року випуску зловмисники викрали з двору будинку №11 на вулиці Вільямса.

Як з’ясував “Обозреватель”, це не поодинокі випадки. Автомобілі Acura викрадають в столиці по кілька разів на тиждень. Це обумовлено тим, що в столиці діє злочинне угруповання (за іншими даних таких угруповань – два), яке має в своєму розпорядженні апаратуру, налаштовану саме на автомобілі Acura.

Приблизно півроку тому поліція вийшла на слід одних з таких викрадачів, але їх лідер, 40-річний грузин, на ім’я Зураб, зумів сховатися. Як розповіли “Обозревателю” правоохоронці, два тижні тому поліції все ж вдалося затримати Зураба, проте його, не заарештували нібито через хворобу і відпустили під заставу 270 тисяч гривень.

Самі оперативники стверджують, що апаратура, яку використовують викрадачі, ефективна тільки до автомобілів 2008-2012 років випуску, які не обладнані ніякою додатковою сигналізацією або протиугінними засобами.

Відзначимо, що лідер угруповання Зураб, раніше “працював” в Донецьку, але потім переїхав до Харкова, де його не раз затримували місцеві опера. Одного з них Зураб навіть травмував, коли йшов від погоні на своєму BMW Х6.

Після Харкова Зураб і його команда “прописалися” в Києві.

Читайте також: У КИЄВІ ЗАТРИМАЛИ ЗЛОЧИНЦЯ, ЯКИЙ ЗРИВАВ ЗОЛОТО У ЖІНОК: ОПУБЛІКОВАНО ФОТО

Джерело.