fbpx

“Тіла двох прибульців” показали на слуханнях у конгресі Мексики

“Тіла двох прибульців” показали на слуханнях у конгресі Мексики

Радіовуглецевий аналіз показав, що останкам вже понад тисячу років

Тіла “позаземних істот” показали під час слухань у конгресі Мексики. “Прибульцям” нібито близько тисячі років, а третина їхньої ДНК невідомого походження, з посиланням на Daily Mail.

Радіовуглецевий аналіз показав, що останкам уже понад тисячу років. У цьому генетичний код на 30% відрізняється від людського.

Журналіст-уфолог Хайме Мауссан, який проводив презентацію, під присягою заявив, що тіла “не є частиною нашої еволюції”. За його словами, два тіла з подовженими головами, без зубів та з трипалими руками знайшли у перуанському місті Куско – давній столиці інків.

Тіла “інопланетян” нібито виявили у діатомітовій шахті.

У конгресі також показали рентгенівські знімки тіл: усередині одного з’явилися деякі “яйця”, а в другому – імплантанти з рідкісних металів на кшталт кадмію та осмію.

“Інопланетяни вони чи ні, ми не знаємо, але вони були розумні і жили з нами. Ми не самотні в цьому величезному Всесвіті, ми повинні прийняти цю реальність”, – сказав Мауссан.

Мумії прибульців насправді виготовлені з кісткових останків доіспанського періоду, заявила міністр культури Перу. Останки вивезли з країни кілька років тому, було заведено кримінальну справу.

«Ці екземпляри є частиною земної еволюції. Ми знайшли останки в місцях накопичення діатомових водоростей, а не там, де падало НЛО. Ці розумні істоти жили з нами, з людьми. Ми не самотні!» – Заявив Мауссан. Він також зазначив, що після цього відкриття наука ніколи не буде незмінною.

За словами вченого, всього було виявлено близько 14 тіл. Аналізи показали, що форма черепа «прибульців» схожа на череп птахів. У невідомих істот були тонкі та легкі кістки, також у них не було зубів.

При цьому, як пише видання, у 2015 році Мауссан вже представляв на конференції «тіло прибульця».

Пізніше виявилось, що це тіла дітей.

У 2018 році вчені взялися за вивчення трипалої мумії, якій надали ім’я «Марія». Її також виявили в Перу і вважалося, що вона належить невідомому виду людини.

Чи вірите ви у прибульців або “позаземних істот”?

You cannot copy content of this page