fbpx

Тхне Антимайданом: Чорновол назвала організаторів блокади Донбасу

Ініціатором торгової блокади Донбасу є олігарх-втікач часів Януковича Сергій Курченко. Про це народний депутат України від фракції “Народний фронт” Тетяна Чорновол заявила InfoResist.

“У нас три роки триває війна, два роки ми отримуємо гібридну перемогу на окупованих територіях, а залізничні колії заблоковані саме зараз. Чому саме зараз? Тому, що це частина великого плану відтиску в України підприємств Російською федерацією та передачею їх під керівництво Курченка”, – сказала вона.

Чорновол пояснила, чому в блокаді бере участь нардеп фракції “Самопомочі” Семен Семенченко.

“Чому Семенченко? Тому, що Курченко має комунікацію з фракцією “Самопомочі”, там є його депутати, його квоти. Наприклад, нардепи Сотник і Журжій вони працювали юристами в схемах Курченка”, – говорить вона.

Крім того, Чорновол вважає, що жителі міст повинні піти на блокадників та припинити те що відбувається.

“Я бачу такий вихід. Жителі найближчих міст, працівники тих самих заводів, які живуть на війні, яких фактично взяли в котел, щоб вони висунулися на ці колії та пояснили великими масами. Ті, хто там сидять, – це діти які граються в пісочниці, коли стоїть на кону доля країни”, – говорить вона.

Нардеп вважає, що треба влаштувати майдан проти блокадників.

“У мене складається враження, я під час Майдану ходила на Антимайдан, де були зібрані тітушки, бомжі з Донецької області. У мене було вчора дуже стійке враження – Антимайдан. Знаєте, біля Верховної Ради були такі за огорожею? На блокаді ті ж самі особи”, – каже вона.

Читайте також: “Заради пам’яті вашого чоловіка замовкніть”,-блокадники закидали Тетяну Чорновол яйцями (відео)

Чорновол заявила, що на всіх редутах стоять 100 осіб проти 46 мільйонів українців. Також вона розповіла, скільки людей вийшло на протести проти блокади.

“Авдіївка – було під тисячу, Краматорськ – там було дуже багато, площа була заповнена, 5-7 тисяч. У цих людей залежить життя від цього, якщо інші українці відчувають на собі блокаду через курс долара й економіку, то ці люди відчувають – зупинилися їхні заводи, зупинилися їхні ТЕЦ”, – говорить вона.

“Я вчора приїхала на Кривий Торець і кажу: ви знаєте що ви блокуєте? Вони не знають, що вони блокують Авдіївку, Авдіївську ТЕЦ. Вони розповідають, що блокують колії на окуповані території”, – розповіла Чорновол.

Джерело.

You cannot copy content of this page