fbpx
Події
“Теж герой!” Стали відомі цікаві подробиці про 48-річну маму трійнят із Житомира (фото)

Більше половини терміну вагітності 48-річна Лілія Ільницька, мама трійнят, провела у відділенні патології вагітних.

Про це повідомив головний лікар Житомирського перинатального центру Юрій Вайсберг, пише obozrevatel

За його словами, вагітність Лілії протікала дуже складно з огляну на кількість дітей та вік жінки.

“Наші фахівці постійно стежили за станом Лілії в період вагітності, більше половини терміну жінка провела у нас у відділенні патології вагітних. Ми розуміли, що ця вагітність не може протікати гладко, як у людей більш молодого віку, до того ж, що мова йде про виношування трьох дітей. Лікарі зробили все, щоб довести термін до 34 з гаком тижнів, а потім, з огляду на стан жінки, консиліум лікарів прийняв рішення провести кесарів розтин”, – висловився Вайсберг.

Він зазначив, що головним завданням лікарів було повернути бажання родині жити.

“Перше, що я сказав мамі трійнят відразу після операції: “Мама героя – теж герой!”. На цю сім’єю всім потрібно рівнятися. А ще батьки трійні мені повідомили, що коли дівчатка трохи підростуть, на них вдягнуть десантні беретики і поведуть в ту частину, де служив їхній брат”, – розповів лікар.

Також відомо, що міський голова Житомира Сергій Сухомлин забезпечить родину трикімнатною квартирою – сума на її купівлю вже закладена в бюджет міста.

Як відомо, 29 листопада 2014 року ця родина втратила під селищем Піски свого єдиного сина, 24-річого десантника 95-ї бригади Дмитра Ільницького.

Читайте також:У ЖИТОМИРІ 48-РІЧНА МАМА ГЕРОЯ АТО НАРОДИЛА ТРІЙНЮ