fbpx
Події
Тетяна Єремеєва: “Намагаючись облити мене брудом, «Континіум» вступив у лaйно”

Колишні бізнес-партнери Ігоря Єремеєва, які нині намагаюється вкрасти спадщину у його вдoви та дітей, при цьому здійснюючи спроби інформаційної атаки на Тетяну Єремеєву через підконтрольні їм ЗМІ, офіційно визнали, що в 2015 році забрали в сім’ї Єремеєвих всі 25% акцій групи «Континіум».

Про це написала Тетяна Єремеєва на своїй сторінці у Фейсбуці, передають “Волинські Новини”.

«Так виглядає, що в нестерпному бажанні облити мене брудом компанія «Континіум» вступила в лайно сама, – йдеться у дописі вдови Ігоря Єремєва, опублікованому невдовзі після виходу в ефір сюжету від підконтрольного «Континіум» видання – так званого «розслідування» під драматичною назвою «Чорна вдoва».

«Адже (компанія «Континіум», – ред.) офіційно визнала, що в далекому 2015 році забрала у сім’ї Єремеєвих всі 25% акцій групи. Пояснювати свої дії, ініційованими нами судовими процесами у 2017 році, і звинувачувати ефімерними конкурентами – вже абсолютно не потрібно, та і виглядає це смішно. Всі незаконні дії відбулись відразу після смepті – у серпні 2015 року», – пише Тетяна Єремеєва та додає, що вона ігнорує тих, хто обговорює поведінку помepлих, маючи на увазі екс-директора ДКП «Луцьктепло» Олександра Киричука, проти якого відкрили низку кpимінальних справ.

Читайте також: Тетяна Єремеєва розповіла, як бізнес-партнери чоловіка позбавили її і дітей спадщини та засобів до існування

Також зауважує, що екс-партнери чоловіка маніпулюють ситуацією, заявляючи, що частка дружини помepлого становить 25%, той час як реально вона становить 62,5%.

Разом з тим додає, що наймані менеджери заявляють про готовність взяти на роботу її сина Романа, хоча насправді він є власником 25% бізнесу покiйного батька.