fbpx
Дозвілля
Теща не вважає себе у чомусь не правою. Так прямо і заявляє, що вона у своєму домі буде балувати своїх онуків. Говорить, що саме батьки повинні виховувати, а її справа любити і все дозволяти

Мене підвищили на посаді, і ми з дружиною вирішили взяти будинок в кредит. Перш ніж туди переїхати, потрібно було зробити ремонт і купити меблі. Ми почали робити ремонт, але так як ще платили за орендовану квартиру потрібно було, грошей на облаштування житла залишалось вкрай мало, і ремонт йшов повільно.

За півтора року ми тільки зробили косметичний ремонт, а ще меблі купити потрібно було. Теща запропонувала переїхати до неї жити, щоб гроші на орендовану квартиру не викидати і ремонт закінчити швидше. Ми погодилися, діти любили Катерину Іванівну.

Але переїхати до неї було помилкою. Я користувався авторитетом у дітей, Аліна з Максимом завжди мене слухалися. Через кілька тижнів почав помічати, що діти іноді мене не слухають. Виявилося, що Катерина Іванівна дозволяє їм довго дивитися мультики, брати те, що я забороняю. І говорила: «ви грайте, а татові нічого не скажемо». Навіть коли я говорив дітям: «перед солодким потрібно нормально поїсти», теща відповідала: «вони ж маленькі, хочеться цукерки – хай їдять». Коли я намагався укласти дітей о дев’ятій вечора, Катерина Іванівна дозволяла їм ще пів годинки програти. І так постійно.

Я вирішив поговорити з тещею і висловити своє невдоволення її поведінкою. Але у відповідь вона заявила, що у себе вдома буде своїх дітей виховувати, так як вважатиме за потрібне. Про що тоді мені ще говорити з цією жінккою?

Моя дружина теж вважає, що бабуся повинна балувати внуків. Просить трошки потерпіти, мовляв скоро ми в свій дім переїдемо. Але я  ж бачу, як на дитячу поведінку впливає бабуся. Вони навчились казати не всю правду, або робити щось так, аби я не знав.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.