fbpx
Події
Терористи передали тіла загиблих українців на Світлодарській дузі

У Щасті, що на Луганщині, українській стороні було передано тіла двох українських військових, які загинули внаслідок бойових дій на Світлодарській дузі 18 грудня. Як повідомляє “Громадське”, під наглядом членів СММ ОБСЄ відбувся обмін тілами терористів і воїнів ЗСУ.

Так, представники цивільно-військового співробітництва Міноборони передали тіла двох загиблих бойовиків представникам “ЛНР”, натомість з “ЛНР” передали тіла українських військових. Передача тіл військових стала можливою завдяки Мінським домовленостям.

Загиблі українці служили у 54 бригаді ЗСУ: лейтенант Яровий з позивним “Шайтан” і солдат Байкус з позивним “Ваха”. Зауважимо, раніше їхню смерть підтвердив офіцер з позивним “Купол”, який впізнав воїнів на відео, що розповсюджували сепаратистські ЗМІ.

Крім того, координатор проекту ЗСУ “Евакуація 200” Михайло Котелевський зазначив, що він оглянув попередньо тіла, і вони дійсно схожі на тіла двох українських військових з 54 бригади, щоправда точніше про це можна буде сказати після експертизи. Також він слідів катувань не зафіксував.

“Там кульові поранення не сумісні з життям”, — підкреслив координатор “Евакуації 200”.

Читайте також: Одного знищив, другого взяв у полон: Україна втратила захисника

Джерело.

facebook