fbpx
Події
Тепло і грози: українцям дали прогноз погоди на тиждень

Незважаючи на те, що у вихідні 17-18 червня практично всю територію України накриють грози та буде прохолодно, вже з 19 червня відбудеться різка зміна погоди в бік потепління.

Про це свідчать дані Укргідрометцентру, передає “Обозреватель”

У суботу, 17 червня, у всіх регіонах країни пройдуть сильні зливи. Прохолодно в цей день буде на Заході: у Чернівецькій, Івано-Франківській, Хмельницькій та Вінницькій областях температура не підніметься вище 17-19 градусів. В інших регіонах цієї частини України вона складе 19-21 градус тепла. У Києві повітря прогріється до 18-20 градусів. На півночі – до 20-22, а в центрі – від 19 до 21 градуса тепла. Також відносно тепло 17 червня буде на Півдні і Сході, близько 21-24 градусів.

У неділю, 18 червня, також очікуються зливи по всій Україні. На Заході стане трохи тепліше – 19-21 градус тепла. Аналогічна температура і погодні умови будуть на Півночі і в Центрі. У столиці повітря прогріється до 18-20 градусів. Але найбільш тепла погода в цей день чекає жителів Півдня і Сходу – від 21 до 24 градусів тепла.

Читайте також: Кір в Україні: симптоми небезпечної хвороби та його профілактика

Однак із 19 червня грозовий циклон піде із Заходу і Півночі. У зазначених регіонах залишиться лише невелика хмарність. Така ж погода буде і в Києві. Температура повітря складе 24-28 градусів. Грози пройдуть тільки в Центрі і на Півдні. Також опади у цей день очікуються у Вінницькій та Чернівецькій областях. На Півдні і Сході повітря вдень прогріється до 23-25 градусів.

20 червня в Україні очікується ще більше потепління. Опади в цей день пройдуть у трьох південних областях – Одеській, Херсонській і Запорізькій. На решті території – мінлива хмарність. Стовпчик термометра по всій Україні буде коливатися в межах 25-28 градусів тепла.