fbpx
Події
Тепер це очевидно: з’явилося відео на якому видно що за кермом Mercedes був саме Димінський

З’явився неспростовний доказ того, що за кермом автомобіля Mercedes, який потрапив у cмeртeльнy ДTП на Львівщині, був власник футбольного клубу “Карпати” і телеканалу ZIK Петро Димінський. Його опублікувало видання ZAXID.NET.

Так, у розпорядженні журналістів з’явилося відео з міських камер відеоспостереження. Згідно з ним, автомобілем Mercedes S 65 AMG, який скоїв cмeртeльну ДTП в селі Ямельня 18 серпня, керує людина в білій сорочці з коротким рукавом. У такій же сорочці очевидці зняли на відео Димінського на місці aвaрiї.

Так, кортеж Димінського виїхав від Львівської ОДА, де розташований офіс ФК “Карпати”, о 14:29. За кермом автомобіля Mercedes S 65 AMG із державним номерним знаком АС0277ВР видно чоловіка в білій сорочці з коротким рукавом.

О 14:32 автомобіль Mercedes і позашляховик супроводу Lexus проїхали площею Торговою, поблизу ринку “Добробут”. Камери знову зафіксували за кермом Mercedes того ж чоловіка в білій сорочці. В обох випадках Lexus охорона їде позаду Mercedes.

Через 23 км і близько 40 хвилин, о 15:10, Mercedes із кортежу Димінського потрапив у ДTП, в якому зaгинyлa 31-річна жителька села Ямельня Наталія Тріла.