fbpx
Без рубрики
Тепер стипендії отримуватимуть тільки відмінники

Міністерство освіти і науки України планує зробити більш жорсткими критерії відбору тих, хто отпримуватиме академічну стипендію від держави.

Міністр освіти Лілія Гриневич повідомила про те, що право отримувати стипендії залишиться лише за відмінниками та студентами з малозабезпечених сімей. Про це вона заявила в ефірі “Радіо Свобода”.

“Обов’язково залишаться соціальні стипендії. Для того, щоб ті, кому найбільш потрібно, отримали стипендії. Але ми вважаємо, що умови для отримання академічної стипендії мають бути жорсткішими. Сьогодні вона дається кожному з трійкою. Ми вважаємо, що тільки ті, хто добре навчається, повинні отримувати академічні стипендії”,– наголосила міністр.

Читайте також: Новонароджену дитину знайдено на кладовищі в Чернігівській області

За словами заступника містра освіти Юрія Ковтунця, зміни вступлять в силу 1 січня 2017 року.

“Орієнтовно академічну стипендію отримуватимуть студенти за високі навчальні досягнення. Можливо, гарантованою буде стипендія для інженерних, природничих та освітніх спеціальностей, за те, що на цих напрямках не виконується держзамовлення. Також стипендії для тих, хто успішно навчається, але родина має невисокий дохід”, – зазначає Ковтунець.

Джерело.