fbpx
Події
Тепер чекаємо на диво: Тіна Кароль здійснила мрію онкохворої дівчинки

Народна артистка України, співачка Тіна Кароль виконала заповітну мрію маленької онкохворої дівчинки з Житомира. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомила начальник прес-служби Національного банку України Леся Войтицька.

Кілька днів тому Войтицька звернулася до друзів і знайомих із проханням допомогти знайти контакти Тіни Кароль.

“Є маленька дівчинка з нейросаркомою. Операція, понад 10 хіміотерапій. Лікарі безсилі. Дівчинка мріє про зустріч із Тіною Кароль. Я написала на пошту, яка вказана на її сайті. Але, думаю, шансів у мого листа потрапити в спам дуже багато. А часу у нас дуже мало”, – розповіла вона.

Проте вже 25 лютого стало відомо, що співачка не тільки відгукнулася на заклик, але навіть встигла з’їздити до дитини.

“Сьогодні збулася мрія маленької дівчинки Лери, яка з 2015 року хворіє нейросаркомою. Найзаповітніше бажання Лери було побачитися з її улюбленою співачкою Тіною Кароль. І сьогодні Тіна приїхала до неї в гості”, – поділилася радістю Войтицька.

Вона також процитувала маму дівчинки, яка назвала зустріч дочки з улюбленою співачкою “найпрекраснішим днем”.

Читайте також: Схожа на Тіну Кароль дівчина розвернула всі крісла тренерів (відео)

“Спасибі величезне всім, хто допоміг здійснити мрію Лерочки. Це був найпрекрасніший день. Лера щаслива! Спасибі, Тіночка, за твоє добре серце. Дай Боже вам здоров’я і благополуччя”, – написала жінка.

Войтицька в свою чергу висловила надію, що станеться диво, і дівчинка переможе рак: “Мрії можуть творити чудеса. І я вірю, що це саме той випадок”.

Джерело.