Дозвілля
Тендітна Олена Шоптенко зайнялася чоловічою справою (фото)

Танцівниця описує цей процес як задоволення від власної спроможності. 28-річна Шоптенко відтепер може похвалитися не тільки титулом двократної чемпіонки світу з бальних танців серед молоді, перемогою на проекті “Танці з зірками”, але і … вмінням рибалити.

У своєму мікроблозі Олена описала своє нове захоплення так:

– Ніколи не розуміла людей, які годинами проводять на рибалці в спробах піймати що-небудь. А коли їм це вдається, ще й відпускають спіймана. Ця спортивна риболовля здавалася мені якимось нелогічно завершується дією! Але. Все-все моє нерозуміння закінчилося сьогодні.

Читайте також:ШОПТЕНКО ПІСЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ ЗНАЙШЛА НОВОГО ЧОЛОВІКА (ФОТО)

Я вперше в житті вийшла на човні на відкриту воду на хижака … Результат: навчилася закидати вудку, робити проводку для окуня, підсікати і, головне, піймала 3-х садочків і 2 окунів, один з яких виявився трофейним і представлений на фотографії.

Висновок: абсолютно логічно завершене колосальне задоволення спортивного інтересу, задоволення від власної спроможності. Ну і, звичайно, найчистіше повітря, яким так рідко вдається подихати. Не буду лукавити – дуже важливо ще і з ким рибалити. Мені з партнером дуже пощастило. Загалом, я задоволена, закохалася і хочу ще.

olena

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook