fbpx
Події
Телеведучий розплакався в ефірі, побачивши страждання пораненого хлопчика з Алеппо (відео)

Це відео потрясло інтернет. Сирійський хлопчик, який отримав важкі поранення, стійко переносить складну операцію на голові, при цьому весь процес проходить без наркозу, малюк знаходиться в свідомості і міцно тримається. Він читає молитву, просячи небеса про полегшення страждань.

Шокуючі кадри облетіли весь Інтернет. Вкрай емоційне відео показали в ефірі одного з турецьких телеканалів, де ведучий програми разом зі своїм гостем обговорювали важку ситуацію в сирійському Алеппо.

Ведучий і гість спочатку стримано стежили за кадрами, потім журналіст не зміг вже приховувати емоції і заплакав. Його плач зовсім скоро переріс в справжнє ридання, він був вражений всією трагічністю , в якій опинився безневинний сирійський малюк, який постраждав від цинічних бомбардувань ВПС РФ і армії Асада. Надалі сльози накотилися і на очі гостя студії. Ведучий практично весь ефір плакав, вражений побаченим і прикриваючи очі хусткою. Його гість коментував ситуацію крізь переривчасте ридання.

“За трагедію в Алеппо доведеться розплачуватися громадянам Росії, авіація якої бомбила не тільки Алеппо, а й інші міста і села в Сирії”, “Я хочу побачити ридання і плач російських”, “За криваві злочини Путін а в Сирії буде відповідати кожен росіянин” , “Як  дочекатися ефекту бумеранга”, “На це неможливо дивитися без сліз! сирійського хлопчика оперують без наркозу, тому що його немає, його просто немає. А малюк з усією стійкістю духу читає молитву, спаси, Аллах, їх життя і збережи Сирію !!! ” – Писали в коментарях користувачі.

Читайте також:З’ЯВИЛОСЯ ВІДЕО, ЯК МОУРІНЬО СТАВ НА КОЛІНА ПЕРЕД УКРАЇНСЬКИМИ ДІТЬМИ

Джерело.

facebook