fbpx
Події
Телеведуча тревел-шоу “Орел і Решка” не посоромилась опублікувати фото з гepпесом

Телеведуча тревел-шоу “Орел і Решка. Шопінг” Марія Івакова поділилася знімком, на якому повністю відмовилася від ретуші. Цим дівчина довела прихильникам, що не боїться показувати натуральні фото з реального життя.

Ведуча опублікувала фото на своїй сторінці в Instagram, передає 24 канал.

Читайте також: Богдан Юсипчук розповів, чому поїхав на конкурс краси і як став «Містером світу 2018»

!Чому ми взагалі все вирішили, що якісь наші вади – це те, що за замовчуванням треба приховувати, прибирати, затирати, ховати. І я якось відразу подумала: до чого дійшли ми і це прагнення бути ідеальним в соціальних мережах, що неможливо бути у себе в акаунті такою яка я є тут і зараз”,– прокоментувала Марія Івакова світлину.

Дівчина додала, що спроби постійно здаватися ідеальною – це пережиток.

У нас тут серьёзный спор с подругой, который вы можете помочь нам разрешить. Сфотографировала она меня тут и сразу стала затирать в фейстюн герпес, который выскочил у меня неделю назад. И меня как-то возмутило, почему она решила это сделать без моего согласия и почему мы вообще все решили, что какие-то наши изъяны – это то, что по умолчанию надо скрывать, убирать, затирать, прятать. И я как-то сразу подумала: до чего дошли мы и это стремление быть идеальным в соц. сетях, что невозможно показаться у СЕБЯ в аккаунте такой какая я есть здесь и сейчас. Что это за скрепа и пережиток, который все мы негласно приняли. Или вы хотите меня видеть вышколенной и идеальной всегда? #мойгерпесмоиправила #memyselfandherpes #безфильтров

Публикация от Maria Ivakova (@maria_ivakova)

Related Post

facebook