fbpx
Події
Телефон замість банківської картки: новий вид платежів в Україні

В Україні запроваджують новий вид безготівкових платежів. Заплатити майже за будь-яку послугу стане можливо з мобільного рахунку, пише 24 канал.

Особливо актуальною послуга буде для 8 мільйонів українців, які ще не мають банківської картки. Запровадження послуги стимулюватиме розвиток малого та середнього бізнесу, запевнили експерти. Позаяк, саме невеличкі підприємства часто здійснюють мікроперекази.

Читайте також: Курс долара в Україні впав нижче 26,5 гривні

А банківський платіжний термінал для них занадто дорогий. Оплатити товар чи послугу мобільним рахунком можна у понад 90 країнах світу.

“Коли Ви мобільним телефоном можете приходячи у ресторан, фотографувати QR-код на чеку і мобільний телефон автоматично буде розраховуватися за цим рахунком”,– розповів експерт Олексій Гончарук.

У запровадженні мобільних платежів зацікавлена і сама держава. Передусім, через нарощування безготівкового обігу. Відтак, зменшення тіньового сектору економіки. На думку фахівців, нова послуга сприятиме зростанню ділової активності. Як наслідок, збільшенню надходжень до бюджету.

Читайте також: Western Union припиняє грошові перекази з Росії в Україну