fbpx

Таємні страхи кожного знаку Зодіаку

Є найрозумніші знаки Зодіаку, найcекcуальніші і найбільш заздрісні, але кожного з них мучить певний страх. Як же розібратися, хто є хто, і чого очікувати від людей, що народилися під тим чи іншим сузір’ям?

Сайт Сегодня.Lifestyle спробував з’ясувати.

Овен: характеристика знаку Зодіаку

Овнам властива боязнь замкнутих просторів – клаустрофобія: вони краще піднімуться по сходах на вершину хмарочоса, ніж скористаються ліфтом. Овни дуже комунікабельні, тому їх часто переслідує страх залишитися на самоті – ісолофобія. Овни самовпевнені, уперті, вважають свою думку єдино правильною з усіх, і тому їх охоплює праведний гнів, коли істинність суджень ставиться під сумнів.

Тілець: характеристика знаку Зодіаку

Тельці в більшості своїй не вірять в містику, тому їх не налякаєш моторошними розповідями про вампірів, перевертнів і привидів. Однак якщо вони зіткнуться один на один з чимось загадковим, то можуть злякатися і постараються зробити все, щоб якомога швидше забути про цю подію. Взагалі, Тельці – один з небагатьох знаків Зодіаку, який рідко стрaждaє фобіями. Це пояснюється тим, що вони не зациклюються на дрібницях і можуть махнути рукою на свої страхи.

Близнюки: характеристика знаку Зодіаку

Близнюки не можуть подолати в собі страх темряви, глибини і замкнутих просторів. Люди, що народилися під знаком Близнюків, терпіти не можуть рутину і сірість, одноманітність їх лякає і стомлює.

Рак: характеристика знаку Зодіаку

Раки неймовірно соромливі, ранимі й уразливі, часто замикаються в собі. Такий склад характеру сприяє розвитку ще з дитячих років різних фобій. Причому рідко в якого знака зустрінеш таке розмаїття страхів: темряви, глибини, виступів на публіці і покaрaння. Раки часто ображаються і неймовірно бояться стати об’єктом глузувань.

Лев: характеристика знаку Зодіаку

Лев панічно боїться помилитися і втратити свою гідність. У Левів часто проявляється нав’язливий страх бути осміяним, неоціненим і незрозумілим. Лев завжди розраховує лише на захоплення і високі оцінки оточуючих. Вони пихаті, не уявляють життя без хвалебних промов і лестощів на свою адресу.

Діва: характеристика знаку Зодіаку

У таких людей багато страхів, наприклад, вони бояться думки інших людей і дуже залежать від них. Діви побоюються стати об’єктом пліток і розмов, насмішок. Майже всі представники цього знака Зодіаку переповнюються жaхом і відразою побачивши павуків (арахнофобія), тарганів (блаттофобія) і інших малоприємних комах.

Терези: характеристика знаку Зодіаку

Терези панічно бояться комах і плазунів, особливо жаб і змій; вони погано терплять бiль і звертаються до лікaрів лише в разі крайньої необхідності. Терези не переносять самотності, їх часто мучить страх залишитися без супутника життя, і вони намагаються якомога швидше вступити в шлюб і створити сім’ю. Для цього знака Зодіаку дуже характерний страх cмeрті.

Скорпіон: характеристика знаку Зодіаку

Скорпіон – рідкісний знак, який майже ніколи нічого не боїться, як і личить королю з гострим жалом. Зате ті нечисленні фобії, які все ж можуть атакувати скорпіонів, вельми оригінальні: боязнь альбіносів і азартних ігор.

Стрілець: характеристика знаку Зодіаку

Стрільці вірять в містику і бояться нечистої сили. Дуже волелюбний знак, тому серед Стрільців часто зустрічаються клаустрофобія.

Козерог: характеристика знаку Зодіаку

Серед них часто зустрічаються закомплексовані особи з безліччю страхів. У Козерогів розум переважає над почуттями, вони дуже обережні і міцно стоять на землі. Вони не дозволяють собі прояв таких почуттів, як ревнощі, лінь, імпульсивність і недбалість, вважаючи їх слабкістю і перешкодою на шляху до досягнення мети. Козероги схильні до прояву таких фобій, як агорафобія – боязнь великого скупчення людей – і авіафобія.

Водолій: характеристика знаку Зодіаку

Під знаком Водолія народилося найбільше число геніальних людей – художників, письменників, музикантів і скульпторів – і це вказує на те, що цей знак – найталановитіший. Водолії дуже допитливі, у них прекрасно розвинена інтуїція і уява. Також їм властивий страх самотності і страх бoлю.

Риби: характеристика знаку Зодіаку

Риби вірять в усі таємниче і містичне, тому все життя можуть боятися нечистої сили – відьом, привидів, духів, а також інопланетян. З огляду на їх уразливий характер, їх часто переслідує страх покaрaння, і якщо дитину-рибу в дитинстві жорcтоко покaрaти, це в майбутньому переростає в патологічний стрaх – мастігофобію.

Читайте також: Астрологи склали список найбільш пiдлиx знаків Зодіаку, яких варто остерігатися

You cannot copy content of this page