fbpx
Без рубрики
Тарифи на воду збираються підняти ще на 15%

Холодна вода подорожчає слідом за електроенергією.

Середнє зростання тарифів на водопостачання (холодну воду) в Україні в зв’язку зізростанням тарифів на електроенергію може скласти 15%. Про це повідомив представник Нацкомісії з регулювання сфери енергетики і комунальних послуг Дмитро Соломка.

“Якщо коментувати ситуацію щодо тарифів на холодну воду, слід зазначити, що зростання тарифів теж очікується. Ми плануємо, що в цілому в Україні за системою водопостачання середнє зростання складе 15%”, – сказав Соломка.

Він наголосив, що головними причинами подорожчання стало зростання тарифів на електроенергію і зниження обсягів споживання.

“В основному, це залежить від зміни ціни на електроенергію, також дуже сильно впливає зміна обсягів споживання, які значно впали за останній рік”, – зазначив представник НКРЕКУ.

За його словами, ставки тарифів затверджуються НКРЕКУ за пропозиціями, які надходять від ліцензіатів комісії – регіональних водоканалів. “Перегляд тарифу йде планомірно. Ми уважно вивчаємо ту структуру тарифу, яку нам надають наші ліцензіати (водоканали – ред), і не допускаємо нічого зайвого”, – доповнив Соломка.

Джерело.