fbpx

Таро прогноз на 17 березня: більшість знаків Зодіаку зможуть насолодитися вдалим днем

ОВЕН – Туз Жезлів

Сьогодні Овна чекає важлива розмова з тим, хто викликає в них невдоволення. Гороскоп на п’ятницю каже, що більшість їхніх претензій можуть бути безпідставними, але це все ж таки впливає на їхнє життя. Вони мають висловити свої почуття та уважно вислухати відповідь.

ТЕЛЕЦЬ – Шістка Денаріїв
Карта “Шістка Денаріїв” не є повністю сприятливою для Тельців, але вона все ж таки символізує позитивні події.

БЛИЗНЮКИ – Закохані
Гороскоп на сьогодні для Близнюків передбачає зміни у їхньому особистому житті. Якщо вони застрягли одному етапі відносин, їм слід переглянути свої пріоритети, інакше вони ризикують втратити щось важливе собі.

РАК – Четвірка Жезлів
Сьогоднішній гороскоп для Раків дуже сприятливий, тому що карта “Четвірка Жезлів” символізує гармонію, впевненість, рівновагу та насолоду результатами праці. Труднощі вже позаду, і сьогодні їм можна дозволити розслабитися та насолоджуватися життям.

ЛЕВ – Четвірка Мечів
Перефразую першу пропозицію: Карта символізує людину, яка відмовляється від світу та своїх почуттів, ”. Гороскоп попереджає, що відгородження від світу може зашкодити вашій репутації, і коли ви повернетеся до життя, ваші сили можуть бути недооцінені.

ДІВА – Десятка Жезлов
А ось перефразування другої пропозиції: Доля вимагає від Дів рішучості, бо вони схильні перекладати відповідальність на інших. Однак вони не можуть вічно втікати від своїх проблем, і рано чи пізно це призведе до негативних наслідків.

ТЕРЕЗИ – Лицар Кубків
Ваше життя здається зупинитися на тому самому етапі, і ви не можете знайти способу змінити свою ситуацію. Проте, сьогодні гороскоп каже, що ситуація може змінитися завдяки якійсь новій пропозиції чи можливості, що може з’явитися. Ви повинні ухвалити всі зміни, які життя готує для вас.

СКОРПІОН – Блазень
Карта Блазень символізує вашу готовність до нових можливостей і пригод, і ви повинні скористатися будь-якими шансами, які з’являться перед вами.

СТРІЛЕЦЬ – Дев’ятка Кубків
Дев’ятка Кубків представляє матеріальний успіх, достаток та емоційне задоволення, а також символізує здоров’я та насолоду почуттями.

КОЗЕРІГ – Правосуддя
Карта Правосуддя символізує баланс, чесність та неупередженість у всьому, що відбувається у вашому житті. Якщо ви витягли цю карту, то це означає, що у вашому сімейному та діловому житті переважатиме справедливість.

ВОДОЛІЙ – П’ятірка Мечів
Водоліям випала карта, яка символізує руйнування та втрату, але також підказує, що потрібно цінувати та рятувати важливі речі за несприятливих обставин.

РИБИ – Вежа
А ось для Риб гороскоп віщує перехід на інший ступінь життя, але невідомо, чи буде цей рух вгору чи вниз. Цей період символізує зміну та вимагає від них розлучатися зі старими амбіціями та мріями, які не втілилися в життя. Потрібно зрозуміти, що робили не так і поставити нові цілі.

You cannot copy content of this page