fbpx

Тарас Тополя емоційно відреагував на низьку оцінку, яку українське національне журі поставило учаснику від Польщі: це позиція ТІЛЬКИ п’ятьох членів журі, а не всього українського народу

Тарас Тополя емоційно відреагував на низьку оцінку, яку українське національне журі поставило учаснику від Польщі Крістіану Охману.

Відомо, що національне журі України поставило 12 балів Великобританії, 10 балів – Португалії, 7 балів – Греції, 6 балів – Швейцарії, 5 балів – Азербайджану, 4 бали – Швеції, 2 бали – Вірменії, 1 бал – Чехії.

Учасник від Польщі здобув 0 балів, хоча від польського журі Україні дісталося 12 балів.

Тарас Тополя не втримався і опублікував у Instagram емоційний пост польською мовою.

Він попросив поляків не прирівнювати думку 5 людей у журі до всіх українців.

Далі пряма мова:

“Радість перемоги Калуша на “Євробаченні” та заклик врятувати загін “Азовсталі” на сцені – безмежна. Для України це зараз дуже важливо. Проте радість миттєва, а стосунки між двома народами довгострокові, і від цього залежить наше спільне майбутнє. Отже, тепер я хочу звернутися до поляків”, – пише співак.

А далі йдуть слова, напевне, не одного Тараса, а кожного Українця:

“Дорогі поляки, наш сусід, друг, брат за цінностями та духом. Насамперед, я хотів би подякувати вам за підтримку, яку ви надаєте Україні в цей надзвичайно важкий час. Внесок Польщі неможливо переоцінити, і ми ще не до кінця його усвідомили. Ми ніколи не забудемо це, ми обов’язково скажемо вам спасибі за це, обіцяю!”

“Це роздрaтування щодо оцінок українського журі та 0 балів польському виконавцю – наша велика гaньба. Я не знаю мотивації цих людей, але я категорично не згоден з їх рішенням. За що я хотів би вибачитись перед усіма поляками. Хочу зазначити, що це позиція ТІЛЬКИ п’ятьох членів журі, а не всього українського народу. Українська нація оцінила спів та виступ представника Польщі максимум у 12 балів!!” – наголосив він.

“Також хочу звернути вашу увагу на те, що ми, українці, обурені цими оцінками і прошу вас не пов’язувати всю націю з рішеннями кількох людей. Прошу не бачити в цих оцінках символізму. Це лише голоси журі, які прямо протилежні думці всього українського народу, адже ні з творчої точки зору, ні з загальнолюдської точки зору представник Польщі не заслужив такої низької оцінки, тому що виступ Охмана був справді прекрасним, не менш прекрасним, ніж та політична та економічна підтримка, яку ми отримали протягом всієї вsйни”, – заявив артист.

“Ще раз вибачте! Слава Україні! Слава Польщі! Давайте перемагати разом!” – закликав він.

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page