fbpx
Події
Танцюрист Аніти Цой втратив ногу в гонитві за Селфі (фото)

У житті 30-річного Дмитра Кіма сталася страшна трагедія: 16 cічня танцюристу ампутували ногу.

Талановитий танцюрист пропрацював в балеті Аніти Цой рік, при цьому на кастингу з 120 претендентів відібрали лише трьох чоловік!

Через деякий час Дмитро наважився спробувати свої сили на західній арені і відправився будувати кар’єру в Америку. Його плани обірвалися під час новорічних канікул в Лос-Анджелесі. Близько стіни з білого каменю Дмитро вирішив зробити Селфі, але, поки він підбирав вигідний ракурс, частина стіни обрушилася прямо на нього! Його тут же доставили в одну з кращих клінік, де медики змогли вправити зламану ногу.

Але потім у танцюриста почалося зараження крові: йому зробили чотири операції і ампутували по коліно ліву ногу. «У мене були думки про суїцид. Мені стало дуже страшно. Я плакав 16 годин поспіль і не хотів приходити в реальне життя інвалідом. Я пережив страшні муки. Про це знали тільки близькі друзі з Америки, я навіть мамі сказав не відразу. Але зараз я взяв себе в руки і ціную кожну мить, кожен подарований мені день. Треба боротися навіть тоді, коли здається, що все закінчилося! Можна поховати себе зараз, а можна знову переродитися. Маленькими, але впевненими кроками я йду в нове життя! Так що через пару місяців станцюємо! »- Розповів Дмитро.

Читайте також: ТІНА КАРОЛЬ НЕ ЗМОГЛА СТРИМАТИ СЛІЗ ПІД ЧАС ВИСТУПУ СВЯЩЕНИКА (ВІДЕО)

Друзі Дмитра збирають гроші на протез і реабілітаційне лікування, щоб незабаром він зміг не тільки рухатися, але і танцювати.

Джерело.