fbpx

Танці з зірками: Юрій Ткач зізнався, за кого вболіватиме (відео)

До фіналу “Танці з зірками” потрапили Надя Дорофєєва та Євген Кот, Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, а також Ахтем Сейтаблаєв та Олена Шоптенко.

Тим часом, Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова покинули проект, отримавши в сумі найменшу кількість балів від суддівської трійки і глядачів. Юрій Ткач розповів, що “Танці з зірками” кардинально змінили його життя, артист планує продовжити заняття танцями, пише maximum.fm

Читайте також: У КИЄВІ ГОСПІТАЛІЗУВАЛИ ВІДОМУ СПІВАЧКУ: ОПУБЛІКОВАНО ФОТО

“На проекті я, в першу чергу, знайшов багато друзів. До речі, і моя маленька донька Ліза теж: вона стала справжньою подружкою Катерини Кухар. Катя навіть запросила Лізу до себе на виставу. У свою чергу, я планую і далі продовжувати займатися танцями. Мені дуже подобається стиль хіп-хоп. Можливо, куплю собі круті кросівки і піду розривати танцпол”, – розповів Юрій Ткач.

Також Юрій Ткач зізнався, за кого вболіватиме у фіналі:

“Я вважаю, що всі пари, які дійшли до фіналу є найсильнішими. Але особисто ми з Ілоною будемо вболівати і відправляти смс за прийму і ферзя “Танців з зірками”, як я їх називаю, Ахтема Сейтаблаєва і Олену Шоптенко”, – поділився комік.

https://youtu.be/4ZKbt-lvt9E

You cannot copy content of this page