fbpx

“Танці з зірками”: учасники показали, як готуються до першого прямого ефіру

Микола Тищенко та Руслан Сенічкін вже встигли провести першу репетицію на паркеті.

Учасники проекту «Танці з зірками» проводять дні в репетиційних залах, де посилено займаються хореографією, пише Лайм

Прем’єрний випуск ми побачимо 26 серпня в 21:00 на «1 + 1». На сторінках в Instagram зірки активно публікують фото і демонструють, як вони готуються до першого прямого ефіру.

Маша Єфросиніна зізналася, що за час тренувань схудла на два кілограми. Леся Нікітюк радиться з шанувальниками з вибором музики, під яку вона буде танцювати. Злата Огневич похвалилася шпагатом. Микола Тищенко та Руслан Сенічкін вже встигли провести першу репетицію на паркеті.

Читайте також: ВІДОМА ТЕЛЕВЕДУЧА ВІДМОВИЛАСЯ ВІД УЧАСТІ В ПРОЕКТІ ТАНЦІ З ЗІРКАМИ: ВАГОМІ ПІДСТАВИ (ВІДЕО)

Мішель Андраде розповіла, що після репетицій в залі з партнером, вона його вчить начитці репу. Під час однієї з репетицій солістка групи “НеАнгели” Слава Камінська впала і отримала сильну тpaвму .

У новому сезоні проекту «Танці з зірками» візьмуть участь грузинський красень Іраклі Макацарія, телеведуча Маша Єфросиніна, всесвітньо відомий боксер Денис Беринчик, майстер спорту зі спортивної аеробіки і тренер Аніта Луценко, гуморист і тренер «Ліги сміху» Ігор Ласточкiн, солістка групи «НеАнгели »Слава Камінська, актор Павло Вишняков, україно-болівійська співачка Michelle Andradе, ресторатор Микола Тищенко, співачка Злата Огневич.

Телеведучі Леся Никитюк, Оксана Марченко, співак Павло Зібров та ведучий ранкового шоу« Сніданок 1 + 1 »Руслан Сенiчкін.

You cannot copy content of this page