fbpx

“Танці з зірками 2017”: стало відомо, хто покинув проект в четвертому випуску (відео)

17 вересня, відбувся четвертий прямий ефір  проекту «Танці з зірками».

За результатами суми балів суддівської трійки Влада Ями, Катерини Кухар, Monatik і глядачів шоу покинула ще одна пара, пише viva

Темою четвертого прямого ефіру «Танців з зірками» було Made in Ukraine. Основним мотивом цього випуску стали українські традиції  від постановок і репертуару до костюмів учасників. Прямий ефір відкрив популярний український гурт Onuka своїм хітом Vidlik, а також в шоу виступила легендарна Ніна Матвієнко з піснею «Де ти тепер» Квітки Цісик.

Наталя Могилевська та Ігор Кузьменко, які в минулий раз отримали найвищі бали від суддів, приготували приcтрaсний пасодобль.

Читайте також: ДІМА КУСАЄ ЛІКТІ: СТЕЛЛА З “ХОЛОСТЯКА” НАРЕШТІ ПОКАЗАЛА СВОГО БОЙФРЕНДА (ФОТО)

У свою чергу, Сергій і Сніжана Бабкіни приготували чуттєву румбу, яка стала новим прочитанням твору Ліни Костенко «Маруся Чурай». А Юрій Ткач готувався до прямого ефіру разом зі своєю маленькою донькою Лізою.

Учасник «Ліги Сміху» розповів, що з перших днів знайомства з Ілоною зрозумів, що вони стануть друзями . Більш того, їх маленькі дочки  стали подружками і навіть ходять один до одного на дні народження.

В кінці прямого ефіру, згідно з оцінками суддів і голосування телеглядачів, стало відомо, яка пара вилітає з проекту: ними стали Оля Полякова та Степан Місюрка. Пара станцювала чуттєвий contemporary під пісню «Місяць» своєї конкурентки в «Танцях з зірками» Наталії Могилевської.

Нагадаємо, минулого тижня за результатами суми балів суддівської трійки Влада Ями, Катерини Кухар, Monatik і глядачів, паркет покинули Наталія Холоденко і Віталій Загоруйко.

https://youtu.be/98GQ3qCcUr8

You cannot copy content of this page