fbpx
Дозвілля
“Таких концертів, як зараз, ніколи не було у моєму житті і після НАШОЇ ПЕРЕМОГИ ніколи не буде”: Сергій Бабкін розповів, чому не пішов до ТрО і як зараз допомагає країні

Як відомо, Сергій Бабкін разом із дружиною та трьома дітьми виїхав до Німеччини.

Співак розповів, що у перші дні вторгнення РФ збирався йти у ТрО, але від цього рішення його відмовила дружина.

Дружина, Сніжана Бабкіна, заявила, що “слiпий Бабкін не принесе країні користі”.

Як відомо, Сергій переніс кілька опeрацій, рятуючи зір.

Про дані події Сергій розповів на своїй сторінці в Instagram:

“Слiпий Бабкін не принесе країні користі” – так сказала мені Снєжа, коли я рвався взяти збoщю і піти в тероборону. Цілком забувши про свої опeрації. Адже вона має рацію… Я можу вoювати на своєму фронті, зі своєю збрoєю”.

“Таких концертів, як зараз, ніколи не було у моєму житті до 24 лютого. І ніколи більше не буде після НАШОЇ ПЕРЕМОГИ! Я завжди казав, що для мене найголовніше в житті – бути потрібним і корисним. У цьому сенс життя.

Кожен на своєму фрoнті, кожен зі своєю збрoєю. Я дякую кожному з вас, хто був у Берліні, Гамбурзі, Саарбрюкені, Нюрнберзі, Тбілісі. Завдяки вам ми відправили в Україну понад 25 000 євро (більше 700 000 грн).

Завдяки вам житті врятовані Завдяки нашій команді “Доброго вечора, ми з України” було відправлено в Україну понад 3 000 000 грн. Моя наступна зупинка – Вільнюс, Рига, Таллінн, Прага, 8 міст США!” .

Миру нам усім!

Головне фото ілюстративне з вільних джерел.