fbpx
Дозвілля
Таксист розповів про незвичну пригоду, що трапилась з ним в Новорічну ніч

В Новорічну ніч близько 2-ї ночі викликали на замовлення. Мабуть, хтось уже зустрів бій курантів із батьками та їхав спустошувати келихи у компанії друзів. Під’їжджаю додому, з під’їзду, насилу пересуваючись, йде дівчина у норковій шубі.

“Ну хоч зараз без пригод доїдемо”, – подумав тоді про себе. Аж ось їй до рук дбайливо передають величезну білу каструлю — літрів на 10, не менше. Скрутившись від ваги такого подарунка, вона насилу, але сідає на заднє сидіння. Разом із дівчиною в машину вривається ціле асорті ароматів: парфуми «Версаче» у комбінації з тонкими нотками свіжого оселедця під шубою. Здається, саме цей салат ховався у білої каструльці. Від таких ароматичних переливів мій шлунок надіслав гучні сигнали SOS, але воно й не дивно — адже з п’ятої години дня крім короткого бутерброду нічого й не їв.

Ну і гаразд, головне — довезти пасажирку із салатом, а там уже до цілодобового кіоску недалеко. Я рушаю, і вперед. За бортом благодать: з обох боків — лапатий сніг, на вулиці — ні душі.

Якихось 20 хвилин, і ми майже приїхали. Вже завертаємо біля двору, як тут чую гучний шум на задньому сидінні. Повертаю голову, а там картина маслом, каструлька моєї пасажирки впала і перекинулася. Оселедець під шубою розтікся по кріслі авто. Майонезна мішанина обляпала підлогу, шибки і навіть замшеві туфлі пасажирки.

– Упс, вибачте, будь ласка. Не втримала, — стидно промовляє дамочка.

У цей момент колір мого обличчя більше був схожий на буряк із салату.

– Ну що ж ви так, дівчино. А як я тепер працюватиму? — ледве стримую себе.

– Нічого, нічого, – сказала вона, витягнувши з сумочки декілька купюр великого номіналу.  – Ось, тримайте, це вам за моральну шкоду, та й на хімчистку. А салат, що залишився, можете забрати. Мамочка тільки приготувала. Свіжий, смачний, новорічний!

Поки я намагався відійти від того, що сталося, дівчина шмигнула з машини і зникла у дворі.

Половину першого січня я провів на мийці самообслуговування, вичищаючи шматки оселедця з крісел. А протягом наступного місяця ніякі ароматизатори не могли перебити запах Нового року. Попрацював, називається.