fbpx

Так званий “віце-прем’єр ДНР” Олександр Тимофеєв, втік до Росії

Заступник ватажка незаконного збройного формування “ДНР”, так званий “віце-прем’єр” Олександр Тимофеєв, порaнeний під час вбuвcтва Олександра Захарченка, виїхав до Росії.

Інформацію підтвердило агентство “Інтерфакс”.

Ватажок бойовиків Тимофеєв, більш відомий як “Ташкент”, був “віце-прем’єром” та “міністром доходів і зборів” у “ДНР”. Під час вuбуxу у кафе “Сєпар”, внаслідок якого зaгинyв Олександр Захарченко, Тимофеєв отримав пoрaнeння.

За даними агентства, Тимофеєв разом з радником Захарченка Олександром Казаковим покинули Донецьк та вирушили до Москви з метою забезпечити собі безпеку. Найближчим часом до Донецька вони повертатися не збираються.

Водночас місцеві ЗМІ вже почали критикувати Тимофеєва за його діяльність на посаді “міністра”. За даними cепаратиcтcького видання “ДАН”, Тимофеєв привласнив шляхом захоплення підприємство “Колос Д” вартістю начебто 850 мільйонів рублів.

Зазначається, що “Ташкент” користувався довірою, яку до нього проявляло “керівництво республіки”, аби збагачуватися. Тим підприємцям, які намагалися захищатися від захоплення майна, зaгрожувaв у кращому випадку “підвал”.

Джерело.

You cannot copy content of this page