fbpx
Перейти до вмісту

Так чи ні? Ворожіння, які швидко дають зрозумілу відповідь на просте запитання

Так чи ні? Ворожіння, які швидко дають зрозумілу відповідь на просте запитання

Як часто хочеться просто дізнатися, чи буде тобі супроводжувати успіх у тій чи іншій справі! У цьому допоможуть найпростіші ритуали, які потребують додаткової підготовки. Перевір — ми зібрали у статті кілька популярних та перевірених варіантів.

Якщо ти не віриш у побутову магію — справа хазяйська, переконувати ми не станемо. А якщо віриш, то точно знаєш, що з могутніми силами можна поспілкуватися. Головне — вміти поставити запитання та почути відповідь.

Ці варіанти ворожінь дуже просто випробувати, і ніяких додаткових пристосувань для них не потрібно, як спеціальної підготовки. Є методи цікавіше підкидання монети!

Ворожіння на людині

Спосіб найпростіший, і багато хто з нас ним користується. Дозволь ближньому стати твоїм оракулом!

Головне — вибрати приємну людину хороших якостей, чесної та щирої. Через нього Всесвіт транслює тобі правильну відповідь.

Не пояснюй людині суть проблеми. Чітко сформулюй питання про себе, попередь свого обраного, що хочеш зробити з його допомогою і спитай – так чи ні? Нехай скаже те слово, що здасться йому правильним.

Гадати так у телефонній розмові – теж можна!

Ворожіння на годиннику

Ще більш невигадливе і дієве ворожіння. Загадавши питання, що турбує тебе, поглянь на годинник. Якщо хвилинна стрілка показує парне число, світ каже тебе так, якщо непарне — відповідь варто розуміти як ні.

До речі, прочитай нашу статтю про ангельські цифри:

Ангельські числа: що вони означають і чому їх не можна ігнорувати

З їхньою допомогою можна зробити свій діалог з вищими силами ще більш детальним та інформативним.

Ворожіння на картах

Якщо ти плануєш користуватися цим способом постійно, заведи спеціальну колоду тільки для простого ворожіння та носи із собою. Якщо просто хочеш спробувати — підійдуть будь-які карти, у тому числі ті, які грають.

Як завжди, сформулюй питання дуже чітко: можеш навіть проговорити його над картами. І тягни одну.

Якщо випала червона масть – відповідь «так», якщо чорна – значить, виходить «ні».

Як бачиш, є безліч способів отримати підтвердження чи спростування правильності своїх намірів. Тут головне — не зациклюватися на ворожіннях та не перекладати на найвищі сили відповідальність за свої рішення. Нехай вони просто допоможуть тобі зорієнтуватися та усвідомити істину.

Позначки:

You cannot copy content of this page