fbpx
Дозвілля
Сини Трампа жорстоко вбивають тварин: розваги багатіїв (фото)

Кровожерність і безжальність – може це в них сімейне?

9 листопада на президентських виборах в США здобув перемогу кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп. Багато скептиків вважали його можливу перемогу чимось абсолютно неймовірним, але тим не менше це сталося…

Хочемо нагадати, яких синів виростив бізнесмен і політик Дональд Трамп, який буде управляти найбільшою економікою світу наступні чотири роки.

Отже, в січні 2011 року двоє багатих молодих людей вирушили на сафарі в Зімбабве, де вбили безліч тварин – від цивет до слонів. Звали цих мисливців Ерік і Дональд. Зі свого розважально-мисливського турне хлопці привезли багато фотографій, зроблених на тлі своєї здобичі.

Незважаючи на усміхнені обличчя мисливців, грінпісовці їхньої радості не розділили і визнали поведінку молодих людей обурливою.

Читайте також:МОЖЕ ДОЗВОЛИТИ: ТРАМП “ПРИЗНАЧИВ” СОБІ ПРЕЗИДЕНТСЬКУ ЗАРПЛАТУ

Дональд Трамп-молодший опублікував добірку фотографій з полювання, на яке він їздив з братом Еріком. Потрібно зауважити, що подібне хобі досить дороге. За дозвіл на полювання спадкоємці Трампа заплатили природоохоронній владі Зімбабве кілька десятків тисяч доларів.

Полювання було більш ніж вдале: в колекції убитих молодими мільярдерами тварин значаться величезний водяний буйвол, крокодил, антилопа куду, цивета і слон.

Опубліковані Трампом-молодшим традиційні мисливські фотографії на тлі «здобутку» викликали бурю обурення у захисників прав тварин.

syny-trampa

syny-trampa1

syny-trampa2

syny-trampa3

Джерело.