fbpx

Синоптики розповіли, на яку погоду очікувати в жовтні

За словами синоптиків, погода в жовтні буде мінливою. У другій половині місяця очікуються перепади температури повітря, а до кінця жовтня – різке похолодання і заморозки. Місяць буде дощовим, місцями випаде мокрий сніг. В горах заморозки можливі вже на початку місяця.

Про це повідомляє napensii, передає ZIK.

Народний провісник погоди Леонід Горбань розповів, що «перші дні жовтневих тижнів майже кожен день буде йти дощ. В цей час термометри покажуть середньодобову температуру + 12… + 14 ºС, а денну + 15… + 17 ºС.

6 жовтня похолодає – середньодобова температура опуститься приблизно до +9 ° С, а денна до +12 ºС. В середині місяця українцям доведеться дістати теплий одяг, 15 жовтня очікуються перші заморозки.

Читайте також: В деяких регіонах України завтра очікується рекордна для осені спека

З огляду на, що середня температура за добу опуститься до +5 ºС, вночі стовпчики термометрів цілком можуть впасти нижче нуля. Правда, так холодно буде всього пару днів – вже у 20-х числах жовтня повітря вдень прогріється до +14… + 15 ºС. Така погода триватиме до кінця місяця, а в останні дні жовтня вдарять нічні морози – до трьох градусів нижче нуля. Тоді ж очікуються дощі, які, можуть перейти в мокрий сніг».

You cannot copy content of this page