fbpx

Синоптики розповіли, на яку погоду очікувати в жовтні: сніг, ожеледь, паводки

Уже в другій половині жовтня, в Україні ймовірно, випаде перший сніг, окрім того очікують утворення ожеледі та налипання мокрого снігу, передає “Обозреватель”.

Як це повідомляє Укргідрометцентр, погода у другій половині жовтня може ускладнити роботу окремих галузей господарства: очікують посилення поривів вітру, рясні опади і локальні дощові паводки.

Також в окремі дні не виключаються і короткочасні зимові явища, наприклад, випадання першого снігу, утворення ожеледі або налипання мокрого снігу, зазначили синоптики.

Загалом, протягом жовтня очікуються різкі перепади температури, посилення вітру, дощі та заморозки. Середня місячна температура очікується в межах +7…+12 градусів тепла, в горах – +5…+7 градусів тепла.

Читайте також: Де і в яких регіонах очікуються дощі? Прогноз погоди на тиждень

У жовтні відбувається перехід середньої добової температури повітря через + 8 градусів у бік зниження: в північних, східних областях, в більшості районів Вінницької, Полтавської, Черкаської, Волинської, Рівненської, Хмельницької та Тернопільської областей – з 10 по 15 жовтня, на решті території України – з 15 по 25 жовтня, на Закарпатті (крім гірських районів), на півдні Одеської, Миколаївської та Херсонської областей м 25-31 жовтня “, – зазначили в Укргідрометцентрі.

You cannot copy content of this page