fbpx
Події
Синоптики озвучили прогноз на кінець весни – початок літа

У травні на початку обіцяють спеку, під кінець до заморозків, а в червні – на початок посуху, потім зливи

Наступні два місяці погода “впадатиме в крайнощі”, повідомляє depo

За прогнозами завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАНУ Вазіра Мартазінова, що стосується травневих свят, то тут буде не просто тепла погода, а навіть спека.

“У першій половині травня – спекотно. Температура повітря вдень – вище +25°С, в окремі дні – до +30°С. До третьої декади температура буде різко знижуватися. В окремих регіонах України можливі заморозки. У травні випаде багато опадів: пройдуть сильні зливи,” – обіцяє Вазіра Мартазінова.

На думку народного ж синоптика Леоніда Горбаня, травень цього року буде дуже сухим. Відсутність дощів і посуха не залишать врожаю ніяких перспектив. Тільки 2 і 6 травня пройдуть невеликі дощі, потім опадів не буде до 25-го числа. Середньодобова температура на початку місяця сягатиме всього +16 градусів. Але вже з 8-9 травня стрімко піде вгору. Повітря прогріється до +32°С. До кінця місяця температура буде вже по-справжньому літньою: +24 … +31°С , вночі +15°С. Але 27-29 травня ще може бути невеликий дощ.

У свою чергу, сайт Gismeteo обіцяє теплим тільки 1 травня, а потім на три дні температура опуститься до +10 … +11 градусів, пройдуть дощі. Теплішати почне тільки з 5 травня, температура буде до +20 ° С.

А ось початок червня буде сухим. За прогнозами Мартазинова, перша половина червня буде спекотною й сухою, а ось у другій можливі зливи з грозами. Кілька днів буде холодно. У літні місяці теж очікується досить нестійка погода: то дуже жарко (+30°С градусів і вище), то дуже холодно. Між перепадами температур пройдуть дощі.

Горбань також передбачає, що на початку червня буде жарко і без опадів, а в другій половині нас чекають зливи, шквали і інші природні катаклізми.

Читайте також:ГРОЙСМАН ПРОПОНУЄ СКАСУВАТИ ВІДПУСТКУ ДЛЯ ПЕВНОЇ КАТЕГОРІЇ ЛЮДЕЙ