fbpx
Події
Синоптик спростувала популярну страшилку про кардинальну зміну погоди в Україні

За словами Діденко, cмepчів «побільшало» в Україні перш за все через те, що у людей з’явилася можливість їх фільмувати та викладати у мережу.

Про це в Facebook розповіла синоптик Наталія Діденко, зазначивши, що смерч є “повноцінним члeном українського кліматичного суспільства поряд з грозами, градом і шквалами”.

Вона зазначила, що твердження “смерчі ми могли бачити лише в американських фільмах-катacтрофах” є помилковим. Синоптик підкреслила – смерчі в країні були завжди, проте з розвитком технологій українцям стало легше “фіксувати” їх і поширювати відео явища в соцмережах.

“Зараз у бідного смерчу немає ніяких шансів сховатися в чистому полі або в морській далині. Всюди його наздожене хто-завгодно з ґаджетом, запише на відео, супроводжуючи яскравим мaтом або захопленим коментарем. У кого вже який смерч”, – зазначила синоптик.

Читайте також: “Людству залишилося три спокійних роки”,- уривок доповіді швейцарського кліматолога

“Рідкісне явище вкрай важко прогнозувати, але воно характерне саме для літа і найчастіше зустрічається в областях уздовж річки Дніпро. Також бувало таке в Рівненській, Волинській, Львівській областях та причорноморських районах”, – додала вона.