fbpx
Дозвілля
Синоптик попередила українців: Готуйтеся до похолодання. Знову!!!

Після сьогоднішнього суттєвого потепління завтра-післязавтра в Україну вторгнеться холодне повітря з півночі.

Температура повітря найближчої ночі ще буде так-сяк, 0-5 градусів тепла, лише на заході до 2 морозу.
А ось у ніч на неділю практично скрізь 1-6 градусів морозу.

Що вдень?

Завтра будемо трястися від холоду, бо після сьогоднішніх +8+14 градусів ледве дотягне до +2+7 градусів. У неділю, 26 лютого, приблизно так само.

З опадами ще складніше.

Завтра вкрай несприятлива погода чекає південь та схід України.

В Одесі, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі, Дніпрі, Донецьку, Луганську, Харкові, Полтаві та у їхніх навколишніх районах пройдуть дощ, можливий мокрий сніг (залежно від коливань температури повітря). І опади у цих місцевостях можуть бути навіть сильними.

На заході, скоріше, невеликий мокрий сніг. А на решті території або хмарно, або невеликі опади, які чергуватимуться із проясненнями.

У неділю опадів буде небагато, хіба на Волині, Рівненщині, Житомирщині, Харківщині та Луганщині. Але, повторю, скрізь – холодно.

У Києві також весна трохи комизиться.

Вихідними у столиці відчутно похолодає, найближчої ночі до 1-3 тепла, наступної до 1-3 морозу.

Завтра в Києві вдень – брррр- 2-4 градуси тепла, у неділю 3-5 тепла. Буде задувати вітер. Щоб якісь серйозні опади – навряд. Нам і нового холоду вистачить, щоб знову почати лаяти погоду.

Головні синоптичні акценти для вихідних: загальне істотне похолодання та сильні суботні опади на півдні та сході України.

Тому не треба зашвирювати колготки 100 ден чи тонкі улюблені кальсони у далеку шухляду, товсті шапки та шалики в три оберти також будуть те, що треба для цих вихідних.

І, між іншим, така різка зміна тепла на холод може викликати спазми, мігрені та інші малоприємні речі для здоров’я. Не лякайтеся, а просто краще підготуйтеся.

Читайте також: На Львівщині дитину годували з собачої миски (відео)

Джерело.