fbpx
Події
Син не віддав маму в притулок для літніх людей аби мала гідну старість, але старість гідною не вийшла

“У американському будинку престарілих, як у санаторії – відпочинок і розваги. Приходять молоді актори й показують вистави та фільми. Зі старими працюють психіатр, психолог і фітнес-тренер. Ходять у басейн і на масажі”,– розповідає рік тому Олег.

З 2013-го живе у Нью-Йорку. В Україну приїхав доглянути літніх батьків, пише Gazeta.ua

“Яким же треба бути бездушним, аби рідних у такий заклад віддати?”, – обурюється Андрій.

Три роки він доглядає хвору матір, яка ледве пересувається по квартирі. Звільнився з роботи. Обоє живуть на материну пенсію за інвалідністю.

За рік після розмови Олег найняв медсестру, яка доглядає батьків. Сам повернувся у США працювати. Андрій запив. Спочатку виділяв гроші на пuвo з материної пенсії. Згодом щодня розпивав гoрілку з місцевими чоловіками у сквері.

“Я своїм особистим життям пожертвував, аби мати мала достойну старість, – розповідає їм після першої чарки. – А за “бугром” їх у спецзаклад віддають. Як собак у притулок. Або ще гірше – наймають чужу людину, щоб доглядала”.

Читайте також: “Взамін нічого не треба”: благородний вчинок юнака у Львові “підірвав” соцмережу

Минулого тижня соціальні працівники провідали матір Андрія. Вона попросила сусідів викликати їх, бо син кілька місяців не міняв їй постіль, не прав одягу і не готував гарячих страв. За борги вимкнули електрику. Соцпрацівники запропонували Андрію оформити матір у будинок для людей літнього віку.

“Хіба я схожий на бездушну тварюку?”,– округлив очі він.

Фото: ілюстративне; Автор: Ольга ШВЕД