fbpx
Дозвілля
Син Ксенії Собчак копія дідуся (фото)

Розповіла сваха Віторгана-старшого.

27 грудня минулого року відомому акторові і свекру Ксенії Собчак Еммануїлу Віторгану виповнилося 77-років. Оскільки в передноворічній метушні досить складно зібрати всіх друзів і рідних за святковим столом, Віторган традиційно відзначає свій день народження з місячним запізненням.

У минулі вихідні привітати актора в гостинний Культурний центр в самому центрі столиці прийшло багато іменитих гостей. Серед них були Леонід Каневський, Людмила Максакова, Борис Грачевський, Володимир Етуш, Клара Новикова і багато інших. Іменинник сидів на чолі столу в оточенні рідних: сина Максима Віторгана і свахи Людмили Нарусової, яка одна з перших вимовила тост. Нарусова розповіла, що коли Еммануїл Гедеонович працював в Ленінграді, вона часто ходила на його спектаклі.

– Я захоплювалася його талантом, чарівністю і була закохана в нього … Хіба я могла подумати, щоб через десятиліття ми з Еммануїлом поріднимося, і що мій онук Платон буде його точною копією! – радісно повідомила вона присутнім. До речі, самою останньою на свято прийшла знаменита невістка Віторгана – Ксенія Собчак, яка вже з підгузками на “ти”, була зайнята з малюком.

Читайте також:ТІ, ХТО ПІШОВ ЗАНАДТО РАНО: УЧАСНИКИ ШОУ “ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ”, ЯКИХ БІЛЬШЕ НЕМАЄ (ФОТО)

Нагадаємо, первісток Ксенії Собчак і Максима Віторгана з’явився на світ 18 листопада 2016 року. Хлопчика назвали Платоном.

Джерело.