fbpx

Син Гелетея відгуляв весілля на даху 5-зіркового готелю (відео)

Після розголосу гості почали видаляти свої фотографії з соцмереж. Керівник Управління державної охорони України оженив сина. 22-річний син Валерія Гелетея Олександр відгуляв весілля, йдеться в сюжеті ТСН.

Його обраниця – Дарина Маковецька. Дівчина є світовим призером із бальних танців. Святкування весілля тривало на даху 5-зіркового готелю в центрі Києва. У коментарі ТСН Гелетей розповів, що його син познайомився з Дариною в університеті. Молодята навчаються на юридичному факультеті. ЗМІ оцінює святкування такого весілля в півтора мільйона гривень. Гелетей розповів, що свято було скромним та без дорогих зірок. Запевняє – усе обійшлося в рази дешевше.

На запитання кореспондента про вартість святкування керівник УДО не відповів. Світлини оприлюднили гості в соцмережах та згодом почали їх видаляти. “Красиве і веселе весілля. Звичайне, молоде, скромне. У мене син виріс у скромності. Ніяких співаків. Можна зробити веселе, всі будуть задоволені без знаменитостей”, – пояснив Гелетей. Як уже повідомлялося, Гелетей живе в елітному містечку, котре збудоване на місці дитячого табору. Журналісти пишуть, що за словами забудовника, Гелетей захотів оселитися вже після затвердження плану містечка. Вільних місць не лишалось, тож довелося навіть залізти на територію лісопарку.

Більше читайте тут: НА ЗАКАРПАТТІ ВІДГУЛЯЛИ НАЙШИКАРНІШЕ ВЕСІЛЛЯ В УКРАЇНІ (ФОТО)

Джерело.

You cannot copy content of this page