fbpx
Події
Син досі вірить, що буде спілкуватися з батьком: виконавча служба 16 років шукає чоловіка, який не платить аліменти

В Україні почнуть діяти більш жорсткі покарання до неплатників аліментів. Вказаних осіб позбавлятимуть водійського посвідчення, права виїзду за кордон і навіть права на полювання, а виконавча служба обіцяє стежити за дотриманням нових вимог, повідомляється в сюжеті ТСН.

Зміни покликані унеможливити такі ситуації, як у родині Івана Козачука. Свого батька він випадково побачив і впізнав у натовпі на вулиці – один раз у житті. “Засльозились в нього очі. Я йому прямо пояснив, що я на нього ні за що не ображаюсь, все що я хочу – щоб у мене був батько”, – розповів хлопець.

Батько пообіцяв телефонувати, але знову зник. Мама Олена Борейко каже, що аліментів від колишнього чоловіка не отримала жодного разу за 16 років. Сума накопичилася серйозна – за 50 тисяч гривень, і ще близько 10 за період навчання сина. Суд двічі приймав рішення на її користь, однак жодної копійки стягнути з чоловіка не зуміли, бо виконавча служба не могла встановити ані місця роботи, ані місця перебування втікача.

Тепер депутати зобов’язали виконавчу службу працювати ретельныше – інакше посадовцям загрожуватиме звільнення. На допомогу дали прикордонників. “Коли буде рішення суду обмежити людину в праві виїзду за кордон, і воно надійде в державну прикордонну службу – ці люди будуть поставлені на контроль, занесені у відповідну базу даних”, – запевнив представник ДПСУ Андрій Демченко. Сприяти роботі виконавців мають і правоохоронці. Однак у випадку з батьком Івана Козачука журналісти за півгодини зробили те, що не могла державна система за 16 років. Син досі вірить, що буде спілкуватися з батьком, і це для нього значно важливіше, ніж гроші.

Читайте також: На чужі гроші вона спокусилася через скрутне матеріальне становище: листоноша видала пенсію сувенірними купюрами

Як повідомлялося, у Херсонській області працівники виконавчої служби провели низку рейдів по адресах злісних неплатників аліментів. До списків державних працівників потрапили люди, котрі понад три місяці не сплачують грошей своїм дітям.

Related Post

facebook