fbpx
Дозвілля
Сильно схудла Анфіса Чехова може залишитися без шанувальників (фото)

Анфіса Чехова завжди відрізнялася від інших телеведучих своїми пишними формами. Поки всі активно сиділи на дієтах, красуня заявляла, що їй і в нинішній вазі комфортно. І головне, вона відчуває себе здоровою.

І раптом красуня і актриса в серпні почала різко худнути. Сісти на дієту Анфіса вирішила зовсім не заради того, щоб скинути кілька кілограмів. Суворий режим харчування їй прописав лікар через проблеми зі здоров’ям. Про це Анфіса розповіла на своїй сторінці під час відпустки в Греції: відомо, що грецька кухня – просто рай для гурмана. Однак телеведучій доводилося утримуватися від багатьох страв і харчуватися раціонально.

– Вирішила розбавити свою красиву грецьку стрічку простим таким Селфі в дзеркалі під назвою: “Демонстрація пупка народу”. І поки ви його розглядаєте, ми їдемо в рибальське село їсти свіжу рибу. Я її не люблю, але лікарі мені все інше заборонили. P.S. Я не худну! Лікарі мені прописали дієту для здоров’я, а не для схуднення! Заради схуднення, я б пальцем об палець не вдарила, – повідомила Анфіса.

І, схоже, телеведучій так сподобалося перетворення, що на радощах вона навіть повністю оновила свій гардероб. У новій відкритій сукні явно видно схудлі руки зірки і “гострі” ключиці. І якщо сама Чехова задоволена результатом перетворення, то багато її шанувальники не в захваті від такого різкого схуднення. На їхню думку, телеведуча втратила свою унікальність.

“Нііііі !!! Анфіса, ніііііі !!! Не треба тільки так сильно худнути !!! Така шикарна фігура у Вас була”, “Чехова скоро розтане! Ми її втрачаємо!”, “Мені здається” в тілі “А.Ч. була більш яскравою, скоро стане як всі. шкода “,” Щиро шкода, що колишні округлі і привабливі форми закреслені жирним хрестом, але головне, щоб вам було комфортно “,” Немає більше нічого від тієї чарівної Анфіси з округлими формами, за які ми її так любили “, – з прикрістю коментують знімки Анфіси прихильники в Instagram.

Читайте також: Струнка Анфіса Чехова спокушає у відвертому боді

Джерело.

facebook