fbpx
Без рубрики
Сильні молитви на Різдво про здоров’я

1

“У руки Твого превеликого милосердя, о Боже мій, вручаю душу і тіло моє, почуття і слова мої, поради та думки мої, справи мої і вся тіла і душі моєго руху. Вхід і вихід мій, віру і проживання моє, перебіг і кінець живота мого, день і годину подиху мого, кончину мою, упокоєння душі і тіла мого.

Ти ж, о Премилостивий Боже, всього світу гріхами неподоланної доброти, незлобивий, Господи, мене, більше всіх чоловіків найгрішнішого, прийми в руки захисту Твого і визволи від усякого зла, очисти багаточисленні провини мої, подай виправлення злому і окаянному моєму життю і від прийдешніх гріхопадінь лютих завжди захисти мене, щоб ні в чимже коли розгніваю Твоє людинолюбство, імже покривай неміч мою від бісів, пристрастей і злих людей.

Ворогом видимим і невидимим заборони, керуючи мене шляхом врятунку, доведи до Тебе, пристановища мого і бажань моїх краю.

Даруй ми кончину християнську, бездоганну, мирну, від повітряних духів злоби збережи, на Страшному Твоєму Суді милостивий рабу Твоєму буди і приєднай ма праворуч благословенним Твоїм вівцям, та з ними Тобі, Творця мого, славлю на віки. Амінь.”

2

Владико, Вседержителю, святий Царю, наказуяй і не умерщвляяй, утверждаяй низпадающия і возводяй тих хто впав, тілесні людей скорботи справляй, молимось Тобі, Боже наш, раба Твого (ім’я річок) немоществующа відвідай милістю Твоєю, прости йому всякий гріх вільний і мимовільний.

Йому Господи, лікарську Твою силу з неба зішли, доторкніться телеси, угаси вогонь, вгамуй пристрасть і всяку неміч, що таїться, буди лікар раба Твого (ім’я річок), збудуй його від одра болезненнаго і від ложа озлоблення цела и всесовершенна, даруй його Церкви Твоєї благоугождающа і творяща волю Твою. Твоє бо є, еже миловати і врятувати ни, Боже наш, і Тобі славу направляем, Отцю і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

You cannot copy content of this page