fbpx
Перейти до вмісту

Сильна молитва до святого Степана

Степан мав велику віру та силу, тож не лише допомагав християнам, а й проповідував і вчиняв чуда. Деякі представники синагог намагалися сперечатись із Степаном, проте не могли встояти проти його мудрости і Духа, що він Ним говорив.

Степан дає нам гарний приклад мужнього й героїчного визнання своєї віри. Святий Йоан Золотоустий, наводячи святого Степана як приклад для наслідування, каже:

“Хто б тепер не пішов у боротьбу за Христа, то в Степані має учителя. Хто б не виступив на подвиг мучеництва, то він наслідуватиме Степана. Степан – начальник борців за Христа, Степан – основа тих, які вмирають за Нього”.

Молитва до святого Степана

Як первомученик Твiй Стефан молив Тебе, Господи, за тих, хто вбивав його, i ми, в покорi схилившись, благаємо: прости всiх, хто ненавидить i кривдить нас, аби жодному з них через нас не загинути, але всiм спастися за благодаттю Твоєю, Боже Всещедрий.

Дай нам, Господи, за прикладом св Степана виконати заповідь любові, служіння і підтримки найбільш упущенихближніх наших, щоб надхненні Твоїм прикладом і прикладом Твого учня Степана, ми навчилися любити також наших ворогів, молитися за своїх гонителів, давати свідчення Євангелії невіруючим.
святий Степане,

моли Бога за нас грішних,

благаєм

Амінь

Позначки:

You cannot copy content of this page